Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól teszem, hogy nem lépcsőzte...

Jól teszem, hogy nem lépcsőztetem (2. emeletről) a tacskókeverék kutyámat?

Figyelt kérdés
Mindenki kérdezgeti, hogy miért veszem föl a kutyát, merthogy szerintük nem lesz annak semmi baja a lépcsőzéstől.Mindenkinek magyarázom, hogy tacsikeverék ráadásul látszik is rajta, mert hosszú testű, rövid lábú és őket nem szabad lépcsőztetni mert lebénulhatnak.Persze senki nem hisz nekem és okoskodnak meg dilisnek néznek.Ja és lift nincs, tehát inkább fölkapom és leszaladok vele.

#tacskó #lépcsőztetés
2013. máj. 10. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz másokkal, Te tudod, hogy nem tesz jót a tacsik gerincének a lépcsőzés.

Én is fölviszem/leviszem a lépcsőn a kistestű kutyámat.

2013. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Tacsiknak kifejezetten nem tesz jót, de más kis termetű kutyáknak sem. Én a Csivavát is leviszem, mondjuk mi a 6.-on lakunk. Nem kell másokkal foglalkozni, hogy mit mondanak.
2013. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, jól teszed. nem kell másokra hallgatni
2013. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 10. 12:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!