Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyámmal?

Mi lehet a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Egy kaukázusi juhászom van és nem tudom h mi lehet vele 2 napja semmit nem akar enni semmi nem kell neki!!Mi lehet a baja?Eddig sosem volt az étvágyával gond s nagyon félek.
2013. máj. 10. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene vinni!
2013. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a meleg miatt nem eszik. De az is lehet, hogy valami betegség lappang benne. Kullancs volt benne? Mert a babézia tünete is az étvágytalanság, meg a levertség. Ha a kedvével nincs gond, akkor nem kell nagyon aggódni, de azért figyeld, hogy változik-e a kedve.
2013. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs baj vele!!Ugyanazt csinálja mind eddig csak nem eszik de a kullancsot nem tudom. Mindenképpen megnézetem a hétvégén a dokival h mi lehet vele!
2013. máj. 10. 16:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod figyeld a pisijét ha sötét akkor bizony babesia. Én úgy csináltam hogy pisi után megtöröltem egy papírzsepivel.
2013. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rndben.Köszi szépen!
2013. máj. 10. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:
nekünk most volt ez, először babézia gyanú volt, majd kiderült, hogy patkányméreg van a szervezetében. majdnem meghalt már, de az IDŐBEN történő kezelés miatt maradt életben. vidd orvoshoz. és vérvétel és kiderül mi a baj.
2013. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi baja a kutyámnak!!Újra visszatért az étvágya!
2013. máj. 20. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!