Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem le az izgatotts...

Hogyan győzzem le az izgatottságot?

Figyelt kérdés
Holnap érkezik a kiskutya. Minden megvan, rengeteget készültem, teljesen képben vagyok. De olyan régóta várok erre a napra - 10 éve :D -, hogy teljesen kileszek az izgatottságtól. Pedig tudom, hogy egyáltalán nem lenne szabad, hogy milyen rossz ez a kiskutyának, de nem tudom, mit csináljak, hogy leküzdjem... Ráadásul a család látta, hogy fél évig a könyveket bújtam, és teljesen biztosak benne, hogy én mindent kézben tartok, tökéletesen fogok reagálni, és egyáltalán, minden problémára tudni fogom a megoldást. Én is azt hiszem, hogy eléggé "kiokosodtam", de félek, hogy "belesülök" az izgatottságtól. Mit javasoltok? Kérlek segítsetek... :)

2013. máj. 11. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én kaptam a kutyámat nem voltam izgatott.Szerintem ha van képed róla nézegesd vagy beszéld ki egy barátoddal,ha van lehet tesóddal is.Vagy akárkivel beszéld ki:D
2013. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak nyugi :) Nem támaszt feléd senki semmilyen elvárásokat.

Légy természetes, nem fogod elrontani a kutyádat, az írásodból nem azt nézem ki, mint aki rossz gazdája lesz az ebnek.

Egyet tudok, éjszaka nem sokat fogsz aludni :)

De azért túl se kapasd (ne kényeztesd halálra) a kiskutyát.

Sok örömöt hozzá!

2013. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy:-)

Amikor mi mentünk a kutyusért, szintém nagyon izgatott voltam. De ahogy megláttam valahogy lehiggadtam. Amikor odajőtt hozzám már teljesen lehiggadtam, mert tudtam együtt megyünk haza. Mire a be ültünk a kocsiba, olyan természetes volt minden hogy az valami fantasztikus. Szerintem nállad is valami ilyen lesz. Boldog éveket nektek:-)

2013. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, mikor már ott lesz veled, akkor megnyugszol majd.

És hidd el: akármennyire is felkészült vagy, tud majd meglepetéseket/megoldhatatlannak látszó helyzeteket okozni a kutya :D (személyes tapasztalat)

Úgyhogy nyugi és ne veszítsd el a türelmed sose :)

2013. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Máris nyugodtabb vagyok. :)) Ment a zöld kéz...
2013. máj. 11. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!