Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közületek van olyan aki fiú...

Francc kérdése:

Közületek van olyan aki fiú és yorki kutyája van? Ha igen hány évesek vagytok? És nem gáz nektek hogy úgymond nem "férfi" kutya?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy férfi és női kutya. Én személy szerint gyűlölöm a Yorki fajtát, és Rottweilert, Pitbullt, vagy Kangalt akarok.


Nem ciki, ha egy fiúnak Yorkia van, sőt... van egy 26 éves srác, aki nap mint nap a házunk előtt sétál el a Yorki kutyusával.

2013. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki! Nállunk is van egy srác akinek yorkija van, nagyon okos, jólnevelt kutyus. Néha a barátnője is vele sétál, tehát nem meleg a srác. Ezt csak azért tettem hozzá mert sokan azt gondolják ha yorkija van biztos meleg a fiú, hát nem.
2013. máj. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Aranyos, okos kis kutya, valakinek ez tetszik valakinek meg más. Nekem pl pont tetszik, ha egy fiúnak nem rottweilere vagy pitbullja van, mert az hú de kemény meg hogy harci kutya, hanem mondjuk mobsza, tacsija vagy akár yorkija van és szereti, játszik vele babusgatja. :)
2013. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mi környékünkön 30 és 40 közötti kigyúrt pasik sétáltatnak reggelente yorkikat...
2013. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön, ha egy fiúnak kis kutyája van, persze csak akkor ha az jólnevelt. Valamiért olyan érzésem van a nagykutyás és nagyautós palikról, hogy valamit kompenzálni akarnak. Ennek ellenére nekem nem kéne mini méretű kutya, mert nem illenek hozzám.
2013. máj. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!