Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnénk venni egy kiskutyát...

Szeretnénk venni egy kiskutyát, de attól félünk, hogy felnőtt boxer kutyánk bátja?

Figyelt kérdés
Tudjuk a hogy nagy felelőséggel jár de arra lennék kiváncsi hogy mit szólna hozzá a boxerünk.(Kérdőjelet ki kellet tenni :D)

2013. máj. 11. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kiskutyát, és engedd hogy a boxer megszagolgassa. Ha azt látod, hogy morog, vagy dühös, akkor tiltsad le erről. Az elején semmiképp sem hagy őket felügyelet nélkül. A boxer mennyire barátságos?
2013. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem nem lenne gond, a boxer barátságos állat.Nekem több boxerom is volt már, elfogadtak új kutyát, kicsit, nagyot, macskát, mindent.Ki kell próbálni szoktatni kicsit, hogy hogya viszonyul hozzá.De szerintem megbarátkoznának:)
2013. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy a kicsi is boxer lenne :) imádom ezt a fajtát! Nagyon barátságos a kutyánk amikor sétálni vittem nekiment egy tacskó és csak nézte :)játszani akart vele, nekem kellet elkergetnem .
2013. máj. 11. 21:12
 4/8 sippara ***** válasza:
Alapvetően nem agresszív a kutyátok kölykökkel? Ha morog, konfliktusba kerül, le tudjátok állítani? Ha az első válasz nem, a második pedig igen, akkor egy új kutyával sem lesz gond. Ha a válaszok eltérnek, érdemes ellátogatni a meglévő boxerrel egy suliba, mielőtt megérkezik az új családtag.
2013. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első válasz nem a második igen és el is tudjuk zárni,mert van kennelje.
2013. máj. 11. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne a saját területén mutassátok be neki a kölyköt, hanem egy semleges területen. Mi kivittük a meglévő kutyáinkat sétálni, a kölyökkel pedig szembe sétáltunk. Megszaglászták a kicsit, majd 10 perc közös séta után haza mentünk együtt. Nállunk működöt a dolog.
2013. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 11. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
a kölyköt ritkán bántják (azt kell mondjam amelyik kutya egy kölyköt bánt az egy szörny), de fontos, hogy ne hanyagold el a nagyot, sőt! az idősebb gyerek is mindig féltékeny a kisbabára, hogy folyton vele foglalkoznak. jó eséllyel óriási spanok lesznek és összeölelkezve alszanak majd, stb.
2013. máj. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!