Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Sport tápról van valakine...

Brit Sport tápról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Boxer kutyusnak kellene, eddig is Britet evet Largeot de nem hízik. 62 cm a marmagassága és 27 kg. Az étvágya jó sőt, kitünű. Mostmár sokkal többet kap mint az ajánlott mennyiség mégsem hízik. A sportnak magasabb a fehérje, és a zsírtartalma is ezért gondoltam erre.
2013. máj. 12. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de ismerősöm 3 kutyát etet vele. Ő meg van vele elégedve, igaz, kevesebbet ad nekik, mint az írt adag, de ugye ez kutyafüggő :) A 27 kg alapvetően jó súlynak számít náluk, tehát ha nem csont sovány, akkor nincs is rá szüksége, hogy hízzon, inkább erősödnie kellene helyette, bár ez is függ a korától is...
2013. máj. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy éves, sajnos vékony nagyon. A bordáit nem kilehet tapintani, hanem kiállnak. A doki szerint is ráférne a hízás.
2013. máj. 12. 08:05
 3/5 anonim ***** válasza:

nekünk nem jött be a Brit Sport a 15 hónapos dobermannomnál...szintén nem tudott magára szedni, és kipróbáltuk ezt is és több más tápot is, de a többi Brit táp sem jött be, sajnos, így visszatértünk az RC-re (az kölyökként is jó volt neki, nem is tudom minek váltottunk...na mind1) :) abból is a RC Club Energy HE tápra. mellette adok neki nyers husit is, far-hát, nyak, szív és így most tök jó kondiban van.

zoofastnál ez a RC táp, 2x20 kg 19 ezer. nagyon jó árban van.

szerintem egy próbát megér.

és akárki, akármit mond, az én kutyámnak bejött a RC táp :P

2013. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
félreértések elkerülése végett, a husit nem a táppal keverve kapja természetesen, hanem reggel táp, este husi.
2013. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi szépen. Husit nállamis kap, szintén külön. Most rendeltem egy zsák sportot ha nem jön be akkor megpróbálom a rct.
2013. máj. 13. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!