Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám akkor is lehet vad...

A kutyám akkor is lehet vad vagy agresszív viselkedésű (velem szemben) ha sokat tanítom, foglalkozom, játszom vele?

Figyelt kérdés
staffi,pitbull terrier, boxer,golden retriever, ilyen fajtájú kutyákra gondolok. 15/f

2013. máj. 12. 09:14
 1/5 compactegon ***** válasza:

ezek aztán a hasonszőrű kutyák :D

a kutyás sosem lehet agresszív veled szemben (és másokkal sem). nem is értem a kérdést.

2013. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Agresszív sosem lesz veled.Vad viselkedésű pedig csak akkor ha érzi hogy nem te vagy a falkavezér
2013. máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb hangsúly a szabályok,határok és korlátok kijelölésén van. Már kölyökkorában el kell kezdened ezt, hogy később ne legyen problémás viselkedése. Legyél mindig következetes. Ja és a legfontosabb: korai szocializáció. Én itt rontottam el a kutyám nevelését, és később nagyon nehéz volt kijavítani a hibámat, szóval ne vedd fél vállról a kutyus szocializációját.
2013. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha agresszív a kutya veled szemben az elég nagy baj. Ha vadabb a kutya,pl játéknál erősebben húz, harap..ezt lehet korrigálni, nevelni kell. De egyébként minden kutya olyan, amilyennek neveled. Persze van kivétel, ha pl. gyenge idegrendszerű kutyát fogsz ki, akkor lehet nagyon félős, és lehet nagyon agresszív. Ha jó helyről hozod a kutyát, akkor a nevelésen fog múlni. Csak úgy nem lesz agresszív a kutya.
2013. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak elkényezteted,akkor igen, lehetnek vele problémák.
2013. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!