Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyáknak melyik tápot/k...

Kölyökkutyáknak melyik tápot/konzervet/vitamint ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kíváncsi hogy a többségnek melyik fajta/márka jött be. Illetve van-e valamelyik termékkel kapcsolatban pozitív/negatív vélemény. Segítségeteket előre is köszönöm!
2013. máj. 12. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Berci-t szoktam vásárolni. Mivel a drágábbakra nincs pénzem, és 2 németjuhász sokat is eszik.
2013. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Chappit és Darlingot SOHA! semmi tápértéke nincs akár dupla annyit kellene ennie a kutyusnak mint egy jobb fajta tápnál és még úgy sem lakik jól, ilyen piaci kisállatboltban ahol kilóra adják a tápot válogass néhány fajtát, minden étkezésnél más fajtából adj neki és amelyiket a legjobban szereti az a nyerő mi így csináltuk amikor az enyém volt kicsi :)
2013. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Brit junior (mérettől függően S, M stb.) száraztáp, mi azzal etettünk, és utána átváltottunk a felnőtt verzióra. Szerintem nagyon jó táp, szőre szép, végtermék egyben felszedhető.
2013. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És milyen vitamint kell adni egy kölyök kutyának? :)
2013. máj. 12. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Eukanuba vált be nagyon, kölyökként a puppy mediumot ette, most a speciális agility tápjukat.
2013. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha prémium táppal etetsz nincs szükség külön vitaminra. Mi nem adunk.
2013. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kicsinek Brit Prémiumot kaptak,most Acana Grasslands-ot. Konzervet csak 2 márkát veszek, Animonda Gran Carno és Landfleisch konzervek. Szuperprémium minőség.


Chappi,Pedigree,Darling SOHA.

Tescos tápok,Morzsi,Mix-max meg ilyen 3000Ft/15kg tápok felejtősek.Az inkább méreg,mint táp.

2013. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Brit Careval etettem 8 hónapos korig, aztán Brit Prémiumra váltottam. Mellette Luposant kapot, mivel nagytestű. Csak jót tudok mondani rólla. Másfajta vitamínra nem volt szükség a táp mellett. Most rendeltem Brit Care lazacolajt arról még nem tudok nyilatkozni.
2013. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mitől függ a méret hogy S, M, L vagy XL?
2013. máj. 18. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!