Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász mellé milyen...

Vazej kérdése:

Németjuhász mellé milyen csonterősítő ízületvédő kell? Most 4 hónapos a német juhászom és Royal Canin German Shepherd etetek vele egyre többet mozgok vele. Gondoltam hogy lehet kell valami kiegészítő ízületvédő csonterősítő készítmény Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gf600 vagy Luposan, vagy esetleg ez is alkalmas rá és olcsóbb is :)

[link]

Ebből 60kg-onként kell 1 db, tehát töredéke kéne nektek napi szinten.

2013. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Viszont a royallal vigyázz, magas a fehérjetartalma, nehogy hirtelen nőjön és csonthártya gyulladás vagy egyéb probléma legyen!

Ill. az összetétele sem az igazi, sok benne a kukorica. Ilyen minőségben vannak lényegesen olcsóbb tápok is, ill. megfordítom, ennyi pénzért sokkal jobb minőségűt is tudnál venni! A Royalban leginkább a nevét kell megfizetni!

2013. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek Alexandrával,a Royalnak csak a neve nagy.Az összetétele nem valami jó,ennyi pénzért kapsz jobbat is.(Orijen,Belcando,Acana,Brit Care,BritTaste of the wild)


Nézz szét ezek között és szerintem válts vmelyikre.


4 hónapos kölyökkel viszont nem hinném,hogy tudsz annyit mozogni,hogy egy JÓ táp mellett szükség legyen kiegészítésre.Nem szabad ilyen pici korban megerőltetni.Csak annyit mozogjon,amennyit a kutyus akar.Akkor viszont nem kell plusz.


Illetve,ha úgy látod,hogy mindenképp kell neki,mert hirtelen nőtt,vagy vmi probléma van,akkor mindenképpen beszélj állatorvossal,mert a rossz adagolás,vagy a rossz készítmény is kárt okozhat!

2013. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Zöldkagylóval nem tud kárt tenni a kutyában és nagytestű kölyök kutyáknak azért ajánlott :)
2013. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is Royallal etetek, mellé zöldkagylót kapnak. Már évek óta, és még sosem volt lábfájásos egyik sem. Az a lényeg, hogy csonterősitőt ne adj mellé.
2013. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az a baj hogy aki itt kommentel annak a 90%nak nincs is kutyája tehát nem kell észt osztani mindenki olyan jól tud itt irogatni mindenröl ha most pl britt prémiumot vagy akár mien nemes tápot mondtam volna akkor is meg lett volna cáfolva
2013. máj. 14. 12:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Az eszem megáll komolyan. Segítő szándékkal leírjuk a tapasztalatokat, felhívjuk valamire a figyelmed, te meg nekünk ugrasz, h nincs is kutyánk?

Ember, gondolkodj már!

Felőlem azzal eteted a kutyád, amivel akarod, a te döntésed, neked akartunk jót és a kutyádnak.

2013. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Remélem leellenőrizted a válaszolók legalább 90%-át,hogy ki mersz ilyet jelenteni.

Amióta én válaszolgatok (csak tudnám minek..)már többször láttam az Alexandra válaszát is,ha jól emlékszem neki bullmacija van,és nekem is van 2 kutyám,tehát itt már legalább 2 válaszolónak van kutyája :))


De akkor hallgass magadra és csinálj amit akarsz.Csak tudnám,akkor miért koptatod itt a billentyűzetet?

2013. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
royal canin és csirkefarhátat eszik a kutya
2013. máj. 15. 10:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a korban még bőven elég neki a táp, abban nagyjából megvan minden szükséges dolog ahhoz, hogy szépen fejlődjön. Adhatsz néha farhátat, de szerintem neki még bőven elég heti egyszer, és nyersen.
2013. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!