Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tetováltatnátok magatok...

Ti mit tetováltatnátok magatokra kutyusotokról? Valami jó kis portrét vagy a tappancsának lenyomatát? Melyik testrészetekre?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Isis. :) És gondolkoztam rajta, meg a többi kisállatom emlékén is... Portrét kizárólag profi tetkóssal!
2013. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyáim mancs lenyomatát tetováltattam a lábamra, minden kutyámé ott van aki már elmúlt 3 éves :) a bokámtól halad felfele a lábszáramon, most fogom csináltatni a 3. tappancsot.
2013. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Párom most csináltatta meg a kutyája mancs lenyomatát, és a nevét íratta oda. Sajnos meg kellett válnia a kutyától, de így örök emlék marad neki, ja és a lapockájára varratta :)
2013. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem bírom az ilyen cukcsi dolgokat: kutyuska meg tappancskák meg mit tudom én. Nem vagyok oda a tetoválásért, de a kocsimra mondjuk valószínűleg egy teljes alakos képet fogok rakatani a kutyámról. A barátnőm rajzolt róla egy képet régebben amin vicsorog és az egyik lába fémből van (terminátor fan vagyok), a szeme pedig világít.
2013. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A tappancs lenyomatok annyira aranyosak.:) Nekem az tetszik a legjobban. Láttam már olyat, hogy a gazdik az elhunyt kutyájuk portréját tetováltatták magukra, szerintem az is nagyon aranyos viszont jó helyen kell megcsináltatni.
2013. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én semmit és sehová, mert nem vonzanak a testdíszítések, de ha nagyon választani kéne, akkor valami spanyol idézetet a kutyákról, amit nagyon igaznak érzek rájuk.
2013. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, milyen fajta kutyus. Én olyasmin gondolkoztam, hogy nem azt a fajta portrét, amin minden szőrszál látszik, hanem amin pár vonásból fel lehet ismerni.(esetleg egész alakosban, valami olyan jellegzetes mozdulata közben, ami egyedi és amiről tényleg ő jut eszedbe) De tény, hogy nagyon jó művész kell hozzá.
2013. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Bozsikrisz ***** válasza:
56%
Esetleg tappancsot, kettőt a tarkómra. De nagyon sokat kellene fizetniük azért, hogy bevállaljam...nem tetszenek a tetoválások. Szerintem közönséges, akármilyen gyönyörű mintát, vagy képet ábrázol is. Idősebb korban pedig nevetséges lesz. Persze ez az én véleményem:)
2013. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem a két szukám portréja van a vádlimon, bokától, térdig ér.
2013. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Per pill arra hajlok, hogy tappancs minta névvel :), boka tájékára, de majd csak pár év múlva.

Gondolkodtam régen is tetkón, de féltem attól, h megbánnám, ezt tuti nem fogom :)

2013. máj. 12. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!