Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kellene adnom a kutyámnak...

Mit kellene adnom a kutyámnak mert úgy gondolom, hogy sok a gyomorsava. Ételként 80% minőségi kutyatápot eszik és rengeteg folyadékot iszik. A csontok pedig székrekedést okoznak neki. Mit adjak neki a gyomorsav ellen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy sok a gyomorsava? A minőségi kutyatápot eszik semmi szükség külön kiegészítőre....
2013. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert sűrűn hány és a hányadéka sűrű nyál, illetve az udvaron sok fű és fa darabokat eszik.Főleg fű!
2013. máj. 12. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:

A csontok aránya sem mindegy, egy megfelelően összeállított étrenddel nem okoz szorulást a csont.

Mi az a maradék 20%, amit kap még? Csak csont v más is?

2013. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kap házi maradékot is de az elenyésző arányban, a csont pedig attól függ milyen a házi koszt maradék.Ugyan van mikor kap marhalábszár csontot is viszont megfőzve azt is.Nyers ételt még nem evett!!
2013. máj. 12. 17:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban savas hányásnak látszik, akkor esetleg adhatsz neki néhány óránként egy kis háztartási kekszet (nem tudom mekkora a kutyád, ezért nem írok mennyiséget). Nálunk bevált, sokkal kevesebb ilyen hányás volt.
2013. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Értem.

Nálunk az almától volt sok sava, így azt kilőttem a listáról. Ill. a tápos időszakban borzasztóan kluttyogott a pocija, pedig jó minőségű táppal etettem.

Tápváltáson nem gondolkodtatok v nyers étrend?

2013. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a táptól lehet-e a savasodás, de azt is észrevettem, hogy sok a puki is ha csak tápot eszik.A káposztás ételtől viszont borzalmasan pokizik tehát az tiltott étel.Lehetséges, hogy a táptól hány?Cibau Puppy Large.Ismeritek?Lehetséges, hogy érzékeny gyomrú?Amerikai bulldog, 10-hónapos!
2013. máj. 13. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz táp a cibau, de ez nem jelent semmit, ha a te kutyád pocija nem bírja. Amúgy miért Puppyt kap? Már bőven junior kéne neki, de még a felnőtt is elmenne!

Az én kutyám pl. a Belcandotól (ami szuperprémium minőség) fosizott, mint állat, az ő pocakja azt nem bírta, hiába jó táp.

2013. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért kap még mindig Puppy-t mert azt olvastuk, hogy legalább 1- éves koráig nyugodtan adhatjuk neki.
2013. máj. 13. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!