Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért Leszbikus a kutyám?

Miért Leszbikus a kutyám?

Figyelt kérdés

A Pulikutyám, most lesz nyáron 9éves.

Sosem volt még kölyke, és alapból minden évben állterhes is szokott lenni.

Viszont, hiába szuka, mégis örömmel játssza a kan szerepét :P

Most lesz 1éves a Cane Corso szukám, most délután mit látok....:D

Mit egy kis kan kutya, lovagolta a másikat...

Nektek volt már hasonló eset?



2013. máj. 12. 17:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

Igen,ez egy igen erős domináns jelzés.

Semmi köze a leszbikussághoz.


Igazán sok mindent tudhatsz a kutyákról,ha képes vagy azt hinni,hogy leszbikus.Kicsit utána olvashatnál pár kutyás könyvben a falkavezérségnek,vagy a kutyák életének.


És egy ivartalanítással is sokat segítenél a pulid szervezetén,mert a folyamatos álvemhesség és tüzelés kikészíti a szervezetét.

2013. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem leszbi, csak semmibe vesz titeket. Ez a dominancia jele, azt tudatja a másik kutyával hogy ő a főnök a háznál.

Nem értem mi ebben olyan vicces egyébként...

Ha minden évben álvemhes volt szegény miért nem lett ivartalanítatva?

Nem, nálunk nem volt hasonló eset, mert a kutyáink tudják hol vannak a határok és azt is tudják ki a falkavezér.

2013. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 sippara ***** válasza:
84%

Édes Istenem... Kilenc teljes év alatt komolyan sosem jutott eszedbe, hogy ne adj' Isten utánaolvass, mi is az a kutya? Hogyan kell tartani?


Egy kicsit segítek: Már egyetlen álvemhesség is megnöveli a gennyes méhgyulladás és a rák kockázatát, el lehet képzelni, mit tesz a kutyával kilenc alkalommal.

A kutyád rájött, hogy te bizony (valószínűleg családostul) sík hülye vagy ehhez a kutyatartás dologhoz, így nem vagy képes gondját viselni sem neki, sem másnak, ezért átvette ő a vezér szerepét, ezt próbálja most kifejezni az új kutya felé.


Tűkön ülve várom a riportot arról, hogy széttépett titeket a corso, csak őt magát sajnálom, mert arról, hogy segg hülye emberek vették magukhoz, sajnos nem tehet.

2013. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Akkor én sem vagyok b.uzi, csak domináns? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. máj. 12. 17:49
 5/26 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem attól hogy a másik kutyával játsza a falkavezért attól még nem jelenti hogy úgy gondolja hogy az egész családon ő uralkodik. A másik kutyàval játsza nem velük ami természetes mert ő az idősebb és ő van ott régebb óta. Nálunk is csinálja a csupa alázat kutyánk a másikkal velünk szemben pedig egy rossz nézése sincs. A kutyaiskolában is csinálják a kutyák a kiképző mégse mondja hogy mindenkin uralkodik a kutyája és mindenki sík hülye. Bizonyos dolgokat viszont tényleg nem árt tudni a gazdiknak.
2013. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%

A mi beagle-nk is ezt csinálja, csak ő nem másik kutyával, hanem velünk akarná.

Rászólunk, és abbahagyja,

2013. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%

5-ös.

De Pityu nem tud semmit.

Tényleg ennyire idióta vagy kérdező vagy csak trollkodsz?

2013. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, akkor már értem miért így állsz hozzá, gondolom szeretted volna a kutyád is LMBT-s lenne ?:D

Ám a szukákat nem ártana ivartalanítani hogy tovább éljenek, ha csak nincsenek velük egyéb terveid...

2013. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%

9 éves kutyával milyen terve lehet még??

Már rég nem alkalmas a vemhességre.Bele is halna.

Ilyen felfogással pedig ne akarjon corsot szaporítani,mert annyi esze sincs,mint 1 talicska sz@rnak.

2013. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

A puli ha jól tudom terelő, nem juhász, az a kuvasz.

Az hogy minden évben álvemhes az titeket nem zavar?

Nem zavar hogy minden évben szenved?

2013. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!