Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki ért a kutyák etetéséhez...

Aki ért a kutyák etetéséhez az válaszolna? SOS!

Figyelt kérdés

Megsütöttem a kutyimnak egy ma határidős húst, és elég fura - büdi, kellemetlen - szaga van.

Mit csináljak vele? Nem kis adagot sütöttem neki, oda lehet neki adni? Meg fogja enni?


2013. máj. 12. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

nem vagyok profi kutyás, annyit tudok hpogy ezek a tultenyésztett kutyák meg ezek a kis zsebkutyák tuti rosszul lennének töle de egy nagydarab rendes kutyafajtának nem hiszem.Sok kutya elássa a kajáját hogy rohadjon és csak késöbb eszi meg.

De ez teljesen kutyajellem és kutyafajta függö.


az elözö tacskonk megevett mindent. és matuzsálemi kort élt meg és nem volt beteg sem csak már a végén.


de ne rám hallgass én csak véleményt irtam várj meg profibb kutyást.

2013. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Romlottat nem.. hacsak nem akarsz utána állatorvosra költeni.
2013. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
közepes testalkatú keverék kutyus (majdnem)minden evő, összefut a szájában a nyál minden husira
2013. máj. 12. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
add oda neki :)) Nem lesz tőle semmi baja. ! :))
2013. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
esetleg ha nagyon félsz akkor ne adj ma neki túl sokat. Ha holnapra nem hány, fosik vagy ilyesmi akkor holnap add neki oda a maradékot. :))
2013. máj. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan odaadhatod. :)
2013. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi akkor kap egy kis kóstolót, aztán holnap folyt. köv. ha nem lesz baja :)
2013. máj. 12. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!