Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről a tápról vélemény?

Erről a tápról vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


11,5 éves kistestű kutyának vettem,állatorvos ajánlotta,betegség után..


nem is néztem igazán utána milyen is csak megvettem,viszont itthon rákerestem és sokan írták,hogy nem olyan jó..


2 napja kapja ezt a kutyám,imádja,rég ette így a tápot.A széklete is normális állagú és kevés.


viszont az árát sokkalom 2240 ft volt az 1 kg,ez kb 2 hétig lesz elég..


Váltsak inkább másik tápra ?


2013. máj. 12. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
a hills az egyik legjobb táp ezért ne csodálkozz az árán. Szerintem miután megette vegyél neki másat, pro plant vagy valami jobb minőségűt.
2013. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Maxitabi ***** válasza:
100%

Egyetértek Veled.. Az összetétele tényleg nem a legjobb

Mini csirkehússal és Medium csirkehússal (Csirkehús minimum 20 %, csirke- és pulykahús együtt minimum 30 %): Kukoricadara, őrölt búza, csirke- és pulykaliszt, állati zsiradék, emésztési kivonat, szárított répapép, borsóliszt, növényi olaj, lenmag, L-lizin hidroklorid, kálium-klorid, só, kalcium-karbonát, DL-metionin, L-treonin, L-triptofán, taurin, vitaminok és nyomelemek. Természetes módon tartósított tokoferolokkal, citromsavval és rozmaring kivonattal.

Vagyis csak 30% hús - az is "víztelenítés" előtt.. ha kivonják belőle a vizet, nem sok minden marad..

60% pedig mi? Kukorica és búza cukorral(répa),ill túl sok a "művi" hozzáadott anyag..

Általában szívesen eszik az állatok - vajon miért?

A beltartalomhoz képest pedig nagyon drága.

Ha jó tápot keresel, akkor az összetevőket böngészd át alaposan.Ajánlom elolvasni:

[link]

2013. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbálkozz a Brit Careval, van olyan jó mint ez csak sokkal olcsóbb. Nagyon jó hipoalergén táp.
2013. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

első nem igazán értem amít írsz "legjobb táp" aztán vegyek neki "jobb minőségűt"

:D:D


többieknek köszönöm!

Brit care rendelős és én nem szeretek rendelni,mert napközbe nincs itthon senki :/

pedig jó árban van és jó minőség! :)

2013. máj. 12. 21:39
 5/12 A kérdező kommentje:

de meglátom mit tehetek..


a környéken van Pro Plan,Acana,Happy Dog meg Hills,Royal..

2013. máj. 12. 21:40
 6/12 anonim ***** válasza:
A happy dogot kihagynám a helyedben, nézd meg az összetételét nagyon vacak.
2013. máj. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem csak otthonra tudod megrendelni, hanem a munkahelyedre is simán.
2013. máj. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A Hills pont hogy nem jó, mármint jobb mint a chappi pedigree meg ilyenek de viszont nagyon nem éri meg az árát, ár érték arányban nagyon rossz.

Ha már megvetted etesd meg vele mert baja nem lesz csak az ára nem jó, tele van gabonával ez is. Állatorvosok szokták inkább ajánlani nekem is ajánlotta az állatorvosom (az más kérdés hogy nem vettem meg).

2013. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

suliba járok,amúgy nem lenne gond a rendeléssel..

anyumék munkahelyére meg azért nem tudnám rendelni,mert nem reggeltől késő délutánig dolgoznak hanem mindig máshogy( 8-2-ig vagy másik nap 2-6-ig..apum meg nincs mindig bent,mert olyan a munkahelye mindig máshol van..

így elég nehéz lenne rendelni..egyszer rendeltem tápot akkor pont suli szünet volt és itthon voltam..következőleg már sehogy nem tudtuk megrendelni...


szóval azért szeretnék inkább a környékről venni,mert kutyasétáltatás közben is vagy suliból haza jövet bármikor vehetek tápot (mivel nem 10 kg-osat veszek,így elbírok 1-3 kg -ot is míg haza érek)


Acana bárányos van itt kimérve 1300 ft/ kg

az jó lenne?

2013. máj. 13. 17:46
 10/12 Maxitabi ***** válasza:
Az jó, de ha kipróbálod, lassan, fokozatosan válts, minimum 10 napon keresztül mindig többet adva az újból a régi mellé, ha elfogyott a hills.
2013. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!