Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy döntöm el hogy a kiskutya...

Hogy döntöm el hogy a kiskutya fiu vagy lány-e?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

A kanoknak fütyijük van, a szukáknak meg puncijuk.

A fütyi, a has alsó részén helyezkedik el, és a végbélnyílás alatt herék vannak/lesznek.

A punci közvetlen a végnél alatt található, és a szuka kutyák hasán a ciciken kívül nincs semmi.

2013. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Kan:

[link]


Szuka:

[link]

2013. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nagykorában tudom milyen de kicsinek:D
2013. máj. 12. 19:49
 4/12 anonim ***** válasza:

ha a végbél nyilás és hugycső közel van egymáshoz akkor nőstény, ha távolabb akkor hím...


[link]


kutyáknál hasonló kinézet

2013. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*tudom a link errort jelezz de ha rámész az errorban szereplő linkre akkor mutatja a képet
2013. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. máj. 12. 20:04
 7/12 anonim ***** válasza:

fiú

[link]


lány

[link]


ezeken elég jól látható :)

2013. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

vagy ha tudsz angolul:

[link]

2013. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
és szerintem a fekete kiskutyának rosszul állapították meg a nemét, és az kislány, és amit a pénisznek hittek az a köldökcsonk.. amit linkeltem angol oldalt ott le is irják meg jól látható képek vannak, 2 napos kiskutyákról: a him kutya pénisze sima, kerek, mig a nőstény kiskutya nemi szerve hasonlit egy levélre... illetve a fekete kiskutyánál nincs meg a köldökcsonk... (pontosabban azt nézik pénisznek de ha az pénisz lenne akkor nem lenne köldök csonk) --- igen tudom hogy a google fiú kutyának adja ki, ezért szerintem ott elnéztek valamit
2013. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát az pedig kan kutya, köldök csonk kb 1-2 nap után eltűnik, mert a szoptató kutya nagyon rövidre vágja és utánna nem látni semmit, plusz ez a kutya nem ilyen bundásan jött ki az anyjából ez a kutya minimum 5 napos akkor pedig már nincs csonk még annál a kutyánál se akit az anyja nem gondoz.
2013. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!