Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most jöttem vissza kirándulásb...

Most jöttem vissza kirándulásból, és láttam egy kóbor kutyust bemenni az erdőbe. Ilyen helyzetbe mit lehetne tenni? Gondolom az állatmentők nem fognak kijönni szaladgálni utánna.

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem.:)
2013. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
de, majd rohannak. Azt fogják mondani a telefonba, hogy teltház van, fogd meg vidd haza, ivartalanits 40 ezerért, és keress neki gazdát.
2013. máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a vadász észreveszi, akkor lelövi.
2013. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy tesznek bármit is az állatvédők. Azért próbáld meg felhívni őket, a NOÉ-t mondjuk, és/vagy a többit.


Ha el tudod helyezni a kutyát, akkor neked kellene visszamenned és hazavinni, aztán hirdetni. Képet készíteni róla, rendszeresen etetni, itatni (itt a meleg ugye), keresni neki befogadót. Mást nem nagyon tudsz tenni érte.

2013. máj. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hazahozni nem tudom, mivel a kutyám agresszívan viselkedne vele szemben.
2013. máj. 13. 09:27
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy környéki alapítvány már szépen elutasított. Még megpróbálom a többit, hátha...
2013. máj. 13. 09:41
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
még azt tudod csinálni, hogy szépen éjjel kikötöd a menhely kapujába. csak kérdés az mi jobb szerencsétlennek. bezárva lenni 3 másik kutyával 5 nm-re, vagy az erdőben szabadon.
2013. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát valami tényleg tenned kéne, mert simán kilőhetik szegényt. Ha meg tudnád fogni és valahol elhelyezni egy kis ideig akkor talán kimennének érte. Vagy leadhatod te is egy menhelynek. Vagy ha hasonlít valamilyen fajtához fajtamentőknél is érdeklődhetsz.
2013. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mivel nincs kocsim, és a legközelebbi menhely is fél órányi kocsiútra van, így nemigazán tudom levinni én a menhelyre.
2013. máj. 13. 10:23
 10/12 anonim ***** válasza:
melyik erdőben?
2013. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!