Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám péráján egy pattanás...

Kutyám péráján egy pattanás szerű valami van?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kutyusom péráján van egy elég nagy pattanásszerű gennyes hólyag, aminek a közepén van egy vágás kinézetű seb.

Mi lehet ez? vakarózás közben megharapta magát, és begyulladt volna?


Steril tűvel kiszúrtam neki, kinyomkodtam, és lefertőtlenítettem, de visszagyűlt, igaz, már csak vér jön belőle, genny nem.

Tettem rá gallért, hogy ne tudja piszkálni.

Szerintetek elég az, hogy én lefertőtlenítem neki? Mert nem tűnik nagyon komoly problémának, még csak fájni se fájt neki, amikor kezeltem, teljesen nyugodtan feküdt, meg se mozdult, míg én ott babráltam.


Tudnátok írni tanácsokat? Mert orvoshoz ezért még nem akarom elvinni, mert már többet járok vele dokihoz(mindig téves riasztással) mint én magam járok a sajátomhoz.

Szóval, már a doki ha meglát mosolyog, és az az igazság, hogy már szégyellnék menni megint, mert bár ő is azt mondja, hogy inkább feleslegesen menjek, de biztos ne legyen baj, minthogy egyáltalán...



2013. máj. 13. 13:34
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


[link]



Így néz ki kinyomkodás, és fertőtlenítés után.

2013. máj. 13. 13:42
 2/3 sameths ***** válasza:
Hát...bármi lehet, de betadine vagy még inkább Kék Lukács kenőcs 2-3 napig, és ha nem javul, doki.
2013. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
másnapra elmúlt:)
2013. máj. 15. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!