Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bulldogoknak lehet kapni...

Bulldogoknak lehet kapni itthon szájkosarat? Textil lenne a legjobb.

Figyelt kérdés
csak addig kéne, amíg a dokinál vagyunk és beadják a szurit neki. Volt egy rossz élménye a doktornál és azóta tök mindegy hogy hova megyünk ahogy felrakják az asztalra elkezd morogni nagyon durván. Igaz lelehet fogni de nyugodtabb lennék, hogy ha lenne valami a szája előtt, nehogy megkapja az asszisztenst. Egyedül nekem engedi h hozzá nyúljak ha fáj valami, a varratot is nekem kellett kiszedni belőle, na de az oltásokat mgésem adhatom be én neki :( egyszerűen nem tom mit kéne vele csinálni , hogy ne morogjon így a dokira :(

2013. máj. 13. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

és ha nem lenne feltéve asztalra?

úgy mit csinál?

2013. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A dokinál van szájbekötő, de egy darab gézzel is tudja biztonságosan rögzíteni az arcát, ha fél, illetve az asszisztens is le tudja úgy fogni, hogy ne legyen gáz, ha nem kapkod nagyon. De legjobb lenne rendszeresen bejárni vele a dokihoz, és hozzászoktatni a szituációhoz. Persze macerásabb, mint ráhúzni valamit az arcára, de sokkal jobb a kutyának.
2013. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
neked kellett kiszedni a varratot?:D jézusom..
2013. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pont most hallottam egy kutyáról, aki úgy kapott oltást, hogy a gazdák belülről nekinyomták a kerítésnek, az orvos meg kívülről beleszúrta :D
2013. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) az vicces lehetett (utolsó) :) kiskorában semmi baj nem volt, de mióta ki lett ivartalanítva, és beduzzzadt a herezacsija a doki megnyomta neki, ez fájt a kutyámnak, azóta ha bármelyik doki megakarja vizsgálni úgy morog h nem ismerem rá. Tegnap is voltunk vele dokinál, vagyis a párom vitte egyedül, kötőhártya gyulladás miatt. A doki nem bírta megvizsgálni a szemét, a páromnak kellett kinyitnia a kutya szemét. A szurit is úgy adták be hogy 2en fogták le. Csak olyan jó lenne ha ezt a morgást abba hagyná. Félek h egyszer oda kap a dokinak v az asszisztensnek. De azzal nincs baj ha a dokihoz megyünk, amíg a kutyánk a földön van addig szaglászik, megnyalogatja a doki kezét, csak ah látja h jön a vizsgálat készen van :(
2013. máj. 14. 08:18
 6/7 A kérdező kommentje:
azt a gézes száj bekötést azt mondta a doki h felesleges mert h a nyomott arcuaknak nem ér sajnos semmit, kibújnak belőle :(
2013. máj. 14. 08:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem köti elég szorosra, persze hogy kibújnak.
2013. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!