Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bugyin keresztül is vemhes...

Bugyin keresztül is vemhes lehet a szuka, bejuthat a sperma?

Figyelt kérdés
A kan fedezte volna a szukát, akin bugyi volt, így betenni nem tudta.

2013. máj. 13. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Esetleg adhatnál rá szoknyát is,akkor biztosabb lenne a védelem.Meg melltartót hogy nehogy meg csöcsörésszék.
2013. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
első ekkora baromságot én még nem hallottam -.-" az hogy te nem hallottál még olyan speciális KUTYÁKNAK készülő bugyiról ami azért van, hogy ne legyen vemhes a kutya az nem azt jelenti hogy te most hülyének nézheted a kérdezőt. Előbb gondold át mit írsz, mielőtt elküldöd!
2013. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem hinném, hogy ettől tartanod kéne, kedves kérdező. Ahhoz, egy kicsit mélyebbre kell hatolni, hogy sikeres legyen a megtermékenyítés (szerintem).
2013. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Éljen a 21-ik század.
2013. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
13%

Második!


Nincs humorérzéked.:))

2013. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
A tüzelő bugyi ha csak nem vasból van (erényöv) akkor nem alkalmas arra, hogy megakadályozza a vemhességet, ha eljön az idő a kan gond nélkül befedezi akár a bugyit széttépi vagy leszedi róla. A tüzelő bugyi arra van, hogy a lakásban ne vérezzen mindent össze a kutya. Az első válaszoló pedig nem tudatlan hanem ironikus akart lenni.
2013. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt azért csak észrevettem volna, ha nem lett volna már rajta a bugyi, Kedves Válaszoló. :) Azt hiszem a kérdés is sugallta, hogy rajta volt.
2013. máj. 13. 19:39
 8/16 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt, hogy egy textilen átjuthat-e úgy a sperma, hogy vemhes lesz szuka. Nem az, hogy a kan észreveszi-e hogy nem tudja betenni, és leszedi-e a bugyit.
2013. máj. 13. 19:44
 9/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
83%
Nem juthat át a sperma.
2013. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Itt úgysem jutsz át ! :D
2013. máj. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!