Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bicikli alternatívája?

Bicikli alternatívája?

Figyelt kérdés

Kéne nekem egy olyan "jármű", ami olcsóbb mint egy bicikli (nem is tudok bringázni úgyhogy használtan se veszek), viszont tud mellettem futni a kutya, viszonylag gyorsabban, mintha sétálnék vele. Szóval, hogy lefáradjon.

Mit ajánlotok? roller, gördeszka, görkori, melyikkel kevesebb az esély hogy elránt?

Én a görkorit gondolom a legrosszabbnak mert arról nem tudok leugrani ha elránt a kutya. Ti melyikkel mennétek? Mondhattok más gurulós járművet is!



2013. máj. 14. 00:09
 1/8 anonim válasza:
rollerről nem nagyon tudod fogni a pórázt, annál a gördeszka is jobb. ezek közül talán a görkori a legjobb.
2013. máj. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a kocogás az én stílusom
2013. máj. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg kell nevelni a kutyát, hogy ne rángasson, utána már lehet görkorizni is.
2013. máj. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én korizni szoktam az enyémmel, és nagyon jó élmény. Nem mondom, hogy még egyszer sem volt esés, de felszíni horzsolásnál komolyabb még nem volt.

Amúgy, meg tanítsd meg a kutyát megállni, lassítani, az irányokat, és már sokkal jobb lesz, mi nagyon élvezzük, és kb egy negyed óra futás után úgy elfárad, hogy kocogni sincs kedve, és szépen sétál:)

2013. máj. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én viszont a görkorcsolyát gondolom a legpraktikusabbnak, igaz azzal tényleg marha nagyot lehet esni. De ha bízol abban, hogy a kutyád nem fog elrántani, Te pedig jól görizel, akkor azt próbáld meg. Akár még húzhat is néha, de ne gyorsan.

Rollert két kézzel kell fogni, akkor viszont a kutyát nem tudod tartani, a kormányra meg veszélyes lenne akasztani. Gördeszka...azzal nehéz kormányozni (szerintem)

2013. máj. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kezdőként nem mernék így közlekedni



off.

egyszer levittem a kutyámat a jégre, imádta, hogy húzhat jégkoris ismerőst

2013. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rollerrel lehet úgy menni, hogy a derekadra teszed a pórázt. övre ráfűzöd, ilyesmi. de szerintem ezek közül egyik sem biztonságos ha nem bírsz a kutyáddal :)
2013. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

Annyival egészíteném ki az előttem írókat, hogy a görkori sztem felejtős, mert BETONON TILOS KUTYÁT FUTTATNI!!! Szarrá veri az ízületeit!!!

Roller kisebb fűvel borított parkban tökéletes lehet...bár még nem próbáltam :D

De ha félsz, hogy elránt a kutya, előbb tanítsd meg pórázon láb mellett sétálni bármilyen körülmények közt!

2013. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!