Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit tápot lehet kapni a...

Brit tápot lehet kapni a Fressnapf-ban?

Figyelt kérdés
Alphazoo-ban nem láttam. A Fressnapf messze van tőlünk, de ha lehet inkább elmennék érte, nagyon drága a szállítás, és csak kipróbálnánk először.
2013. máj. 14. 16:15
 1/9 sameths ***** válasza:
100%
Hú, nem akarok hazudni, de azt hiszem, nem. Keress olyan webáruházat, akik bizonyos költség felett kiszállítják. Talán érdemes egyszerre inkább 2 zsákkal venni, vagy megvenni a kullancs elleni nyakörvet is egyúttal, ilyesmi.
2013. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen van, de írtam, hogy előbb ki szeretnénk próbálni, ezért csak egy kis kiszerelést szeretnék venni.
2013. máj. 14. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, en is hasonlo helyzetben vagyok, mivel mi is at szeretnek allni a brit care-re, csak a kutyauzletekbe nem talalhato, zoofastrol nem merek rendelni 12kg-set mert nincs folosleges 10k ft-m, ki tudja izlene-e neki, ilyen kis 3kg-s kiszerelesnel meg kb meg 1x annyit fizetsz a kiszallitasert mint maga a tap. Szerintem nezz szet a kozeledbe levo kutyasboltokba (en kulfoldi vok, meg siteokon se talalok, csak a zoofaston, nalunk a brit care egyaltalan nem elterjedt) vagy esetleg ha vannak kutyas barataid toluk kerhetsz 1-2kg, kb 1 heten belul rajosz h milyen hatassal van a kutyadra.
2013. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laksz, a XVIII. ker Űllői úton van egy bolt ahol tarják a Britet mäshol nem láttam. A fressibe tuti nincs.
2013. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miskolc mellett lakom.
2013. máj. 14. 21:29
 8/9 anonim ***** válasza:

a PETISSIMO-n 3999 Ft-ig 890 Ft a kiszállítás, 8999 Ft-ig 490 Ft, 9000 Ft felett pedig ingyenes.

szerintem ez nagyon baráti.

a Brit Careből pedig 1 kg, a sima Britből pedig 3 kg a legkisebb kiszerelés.

próbaként úgyis legalább 1 heti adag kéne.

2013. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, elfelejtettem mondani, hogy a webáruházaknál is van személyes átvétel.

merre laksz?

2013. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!