Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudom névtelenül jelenteni...

Hol tudom névtelenül jelenteni úgy, hogy se a rendőrség se az illető ne tudja meg, hogy én voltam?

Figyelt kérdés

hetente tartanak kutyaviadalokat shar pei,rottweiler, pit bull,stafford fajtájú kutyákkal..

Én is belenéztem egyszer,és ordítottam velük,hogy állítsák le különben rendőrt hívok, de azt a választ kaptam,hogy nem fogadnak pénzbe,ezért nem tudnak mit kezdeni velük!:/



2013. máj. 14. 16:39
 1/9 sameths ***** válasza:
75%

Névtelen bejelentést is tehetsz, de jó lenne, ha lenne valami bizonyítékod, hogy alátámaszd.

Ha gyors eredményt szeretnél, akkor az Állatvédőrségnek szólsz, ők állnak hivatalosan kapcsolatban a rendőrséggel, hamarabb utánajárnak, mintha csak a rendőrségnek szólsz.


[link]

2013. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha felveszem videóra engem büntetnek meg,nem?:S
2013. máj. 14. 16:53
 3/9 sameths ***** válasza:
79%

Írj az Állatvédőrségnek, részletesen írd le a körülményeket, de nekik jó lenne legalább egy fotó, hogy tudják, mire számítanak. Annyi bejelentést tesznek nekik, hogy kell valami, ami bizonyítja, hogy nem fognak feleslegesen utánajárni valaminek, nem futnak lyukra.


Téged a felvételért csak akkor büntetne meg bárki is, ha azt az interneten osztogatnád, rajongói oldalt, ilyesmit csinálnál neki. Ha mindez csak a bizonytítást szolgálja és az illetékeseknek elküldöd, azzal te nem követsz el jogsértést.

2013. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

A rendőrségen is lehet tenni feljelentést, csak kérni kell az adataid bizalmas kezelését.


De egyszerűbb, ha szólsz a védőrségnek, ők tudják mit kell tenni és hogyan.

2013. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Viszont ez a hivatalosa honlap, nem az első:

[link]


Illetve: bejelentes@orszagosallatvedorseg.hu

70/636-6230


És nehogy nekiállj fotózni vagy videózni, mert abból komoly bajod lehet. Bízd ezt a szakértőkre.

2013. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi mkinek!

és az nem baj, ha nem tudom biztosra a következő akció idejét?

2013. máj. 14. 17:37
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem. A lényeg, h írj le mindent, ha lehet akkor pontos címet, neveket, bármit, amit tudsz és segítheti az ügyet.
2013. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem már az is elég bizonyiték lesz nekik, ha tartanak egy helyszini szemlét, és találnak sérült, sebes kutyát.
2013. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

rajtam van a para, ha feldobom őket tudni fogják,hogy én voltam,mert fenyegettem vele őket:/

úgy sem kapnak börtönt..és akkor nekem annyi..köcsög skinheadek:/

2013. máj. 14. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!