Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Annyit szeretnék kérdezni...

Annyit szeretnék kérdezni hogy van 2 shar-pei párom és 12. napja hogy tüzel de ők már az 5. napota egyfolytába összeragadnak de nem olyan sokáig 4-5 percig akkor lehet hogy már vemhes a szuka kutyám? . Nánásiné Ági

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1.

Minek írod ki a neved??

2.igen,lehetséges hogy vemhes a szuka.majd kiderül ...

2013. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bozsikrisz ***** válasza:
100%
Gratulálok, szaporítasz agy nélkül, és még ki is írod a neved... Megtaláltak facebookon, továbbítsalak valamelyik állatvédő szervezetnek...?
2013. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ő egy olyan szaporító, aki nem tudja, hogy mekkora nagy bajt csinált! Valószínűleg ezekben a pillanatokban jön rá, hogy valami nagyon nem stimmel.
2013. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még most sem, mindjárt lehurrog!
2013. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na idefigyeljetek én nem irtam még soha és nem direkt irtam ki a nevemet csak segitséget szeretnék kérni és én akaratosan akarom szaporitani a kutyáimat
2013. máj. 15. 12:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Törzskönyvesek a kutyák?

Lehetséges betegségek szűrővizsgálatai megtörténtek?

2013. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

ne lepődj meg, ha valamelyikünk felnyom egy állatvédő szervezetnél...

Köszönjük, hogy megadtad a neved, így sokkal könnyebb lesz:)csók

2013. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezzel még nem követett el semmi törvénybe ütközőt, csak morálisan kifogásolható amit tenni szándékozik. Inkább valahogy rá kellene venni, hogy felismerje a hibáját és ivartalaníttassa a kutyáit mielőtt megszületnek a kölykök!
2013. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akaratosan akartad? Esetleg tudatosan, nem? Nem is lenne gond ezzel ha tenyésztő lennél. Azt csak csendben kérdezem hogy tenyészszemle, szűrések rendben vannak-e?
2013. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tegnap találtam ezt a blog-ot,tanulságos,hasznos.

[link]

kérdező kérlk olvasd el és mond,hogy melyikbe illesz bele.

2013. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!