Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassak kölyök...

Hogyan szoktassak kölyök tacskót egy idősebb tacskóhoz?

Figyelt kérdés

Van egy 1,5 éves törpe tacskónk, és egy hónap múlva hozunk hozzá és 6 hetes szintén törpe tacskó kutyust. Az idősebb nagyon barátságos, de egy kicsit féltékeny. (Az unokatesóm volt nálunk (1éves) és nagyon féltékeny volt rá, mikor vele foglalkoztunk)

Tudom, hogy nem szabad kimutatni, hogy többet foglalkozok a kisebb kutyussal, de azért az egyértelmű, hogy a picurkával több baj lesz.



2013. máj. 15. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

6 hetesem mit keres majd nálad a kutya? Ezek szerint szaporítótól lesz. A törvény bünteti, hogy 8 hetes kora előtt új gazdához kerüljön a kölyök (remélem mostmár nem csak papíron fogják büntetni!).


A picurkával meg nem lesz több baj.. ha így állsz a kutyához, nem is értem minek neked...

2013. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minimum 8 hetes kort meg kell várni,de az lenne a legjobb nem támogatnád a szaporítók zsebeit.

Itt pl rengeteg tacsi vár gazdira :


[link]

2013. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kerdesedre valaszolva,

Szerintem eloszor csak szagoltassatok ossze ugy hogy mindketto kutyust fogja valaki aztan en az udvaron egy kis elkeritett reszt csinalnek,egy mini kennelt,beleraknam neha a kiskutyat az udvaron ott lehetne a nagy es aakkor menne a kicsihez es addig erintkezne vele amennyit o szeretne.akkor tanitgasd,nevelgesd a kiskutyat ha megerik ra amikor nincs ott a nagyobbik kutyus.

Azzal en is egyett ertek hogy meg kell varni a 2 honapos kort hogy elhozhasd.

En ezeket probalnam ki.amit semmikep sem tennek az hogy raengedem a kiskutyat a nagyra igy hogy nem ismerik egymast.szerintem nem lesz baj

2013. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, tudom, hogy büntetik. Elírtam. 8 hetes korában hozzuk el a kutyust, csak majd ha 6 hetes lesz, akkor megyünk el megnézni őket.
2013. máj. 16. 09:52
 5/6 A kérdező kommentje:

És igen, a kennel már készül erre én is gondoltam.

Köszönöm a választ!

2013. máj. 16. 09:53
 6/6 A kérdező kommentje:

O, és a 2. válaszolónak:

Nagyon sajnálom azokat a kutyusokat, láttam már az oldalt, de nekem fontos lenne, hogy tudjam: fajtatiszta és törzskönyvesek a szülők, és természetesen kölyök kellene, mert azokat könnyebb tanítani.

2013. máj. 16. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!