Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy ne legyen...

Mit tegyek hogy ne legyen büdös a kutya kennel?

Figyelt kérdés
Kinti kutya, takarítva van, de a föld annyira átvette a szagot, hogy már elviselhetetlen :(

#kutya #büdös kennel
2013. máj. 16. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kutya a kennelben végzi el a dolgát, aminek földes az alja? Nem csoda... Kennelben tartott kutyát is ki kell engedni, hogy ne a kennelbe kelljen állandóan pisilnie. A napi futtatás, lemozgatás alatt végezze el a dolgát, kint, és nem a kennelben. A mostani állapotot úgy tudod megszűntetni, hogy kb 10 cm földet kiásol onnan, és kicseréled a földet. Mondjuk jó lenne, ha nem csak föld lenne ott, hanem valami, amire feküdni tud, pl raklap, szőnyeg... Kérdés, hogy mekkora, mennyire fedett a kennel, hogy van benne kutyaház. De a lényeg: kint végezze a dolgát! Még a kenneltisztaságra is rá tudod szoktatni, ha naponta minimum 3x kiengeded onnan.
2013. máj. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egy félig fedett nagyobb kutya kennelről van szó benne kutyaház meg minden,A sétáltatás csak hétvégén tudjuk megoldani párom sokáig dogozik én gyereket nevelek háztartást (kertet) vezetek stb .A kutyát probáltuk már örökbe adni de senkinek se kell! tudom nem jó ez az állapot mert kevés az időnk ,de tényleg nem kel senkinek :(
2013. máj. 16. 08:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Írtam privátot. De ide is leírhatnál pár sort a kutyáról, hátha valaki befogadná.
2013. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!