Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtiszta? Ha...

Szerintetek fajtiszta? Ha igen, akkor milyen fajata?

Figyelt kérdés

Tegnap találtuk öt egy olyan helyen,ahol nem volt biztonságban,és sezrintünk ellopták valahonnan.Ezért haza hoztuk,mert megsajnáltuk.Kb. 3-4 hetis lehet,nagyon sokat játszik,szép,sürü,hosszu szöre van,kicsit nyomottabb ora.Szerinünk ezek a fjaták közül kehet : Tibeti Masztiff,Németjuhász,Rottwiler

[link]

[link]



#fajtiszta #tibeti masztiff #Rottwiler #németh juhasz
2013. máj. 16. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Édes kincsem,de szép. Jó hogy elhoztátok :) Szeme még nem nyílt ki vagy csak a vaku miatt csukta be? Keverék az biztos,de ilyen kicsin nehéz megmondani mi lesz belőle. Roti az szerintem is van benne a színe alapján.

Tündérke.

2013. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak a vaku végett csukta be :) szerinted mekkora lesz ha megnöl? Amúgy köszi a választ!:)
2013. máj. 16. 14:20
 3/15 anonim válasza:
57%
Tibeti masztiff és Rottweiler lehet. vagy a két faj keveréke. Szép pici.
2013. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
egy nagyon szőrös roti...:D a tibeti (még ha hasonlít is rá) nem valószínű lévén hogy abból nagyon kevés van az országban. aki meg mégis olyat tart az csak vigyáz a kutyájára. nj szerintem nem nagyon van benne. a roti az szinte 100% a többit csak a jó isten tudja:D
2013. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Így élöben olyan mintha Tibeti lenne ,de lehet ,hogy egy nagyon szép roti keveréke ahogy mondtátok :)
2013. máj. 16. 14:34
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
roti-spániel..:D nem tudom amúgy, de cukorfalat
2013. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is roti keverék lehet. Valószínűleg nem lesz kicsi :) De csak tippelem. Nagyon cukorka és annyira örülök, hogy vannak még ilyen emberek! A legtöbben ott hagyták volna :(
2013. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszoapkat!:) hát igen ,sok embernek nincs szíve :)
2013. máj. 16. 15:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Voltatok már állatorvosnál?
2013. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Holnap visszük :)
2013. máj. 16. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!