Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a kutyámat,...

Hogyan vegyem rá a kutyámat, hogy hallgasson rám amikor szabadon engedem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz tekintélyt,tiszteljen!
2013. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Falkavezérség, tanítás.
2013. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Pórázhúzás ügyben ma is tanítani próbáltam, magam mellett vezettem (volna) rövid, de laza pórázon, de akármit próbáltam nem lassított. Annyit elértem, hogy megállt amikor megálltam én is és nem szóltam hozzá semmit, de amint ellazítottam a pórázt húzott előre megint. 4x hányt...tehát előbb fojtogatja magát mint megálljon:S
2013. máj. 16. 19:30
 4/16 A kérdező kommentje:
Vittem le szalámit (régebben is alkalmaztam ezt, kis kora óta) és azzal jutalmaztam. eleinte jött szépen hozzám és velem póráz nélkül, de egyszer csak gondolt egyet és elfutott és ott hagyott...és mindig ez van. Az elején jó minden aztán ennyi volt:S
2013. máj. 16. 19:37
 5/16 anonim ***** válasza:
2013. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hogyha szalámival próbálod magad mellett tartani akkor nem téged hanem a kaját fogja követni tehát nem fog tisztelni.Itt az a lényeg h a te akaratod erősebb legyen mint az övé,és Téged kövessen mert Te vagy a falkavezér és csak a Te engedélyeddel mehet el mellőled.Am nem lehet h nagyon sok a feles energiája?mert akkor elöbb vezesdd le az energiáit aztán könnyebben fogsz vele bánni...Hogyha megérinted a hasa alatt ott az ágyékánál valahol amikor eléd megy akkor sztem venni fogja a lapot..látni fogod rajta h érti-e amit akarsz tőle.És legyél határozott
2013. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Am mennyi idős a kutyus?
2013. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
1,5 óra futkozás után is húz :/ 8 hónapos
2013. máj. 16. 20:52
 9/16 A kérdező kommentje:
az összes részét láttam ennek műsornak, próbáltam is ezt a módszert, de nem megy vele, inkább lefekszik mint mozdulna velem és olyan gyorsan elém fut ha mégis sikerülne, hogy megfordulni sincs időm:S
2013. máj. 16. 20:53
 10/16 A kérdező kommentje:
Hogy hozzam vissza magam mellé saját akarattal, ha tök mindegy milyen hangsúllyal és hangerővel mondom lesz*rja kb ilyenkor. Pedig határozott vagyok...volt, hogy több kutyával játszott és egyszer csak megunta és elment...és nem jött vissza hozzám még akkor sem mikor a többi kutya ment vissza a gazdikhoz....
2013. máj. 16. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!