Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hatékony bolhaírtás?

Xoxo. kérdése:

Hatékony bolhaírtás?

Figyelt kérdés
Üdv. Yorki kutyám van elkapta valahonnan a bolhákat ma vettem neki Panzi bolhanyakörvet azt már betettem a nyakába.És Neostomosan bolhaírtót vettem. De az hogy lenne hatékony? mennyi vízben hígitsam? és spriccoljam rá? vagy fürdessem meg? Segítsetek kérlek!

2013. máj. 16. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy a nyakörv semmit sem ér. Nem ismerem a bolhairtót, amit vettél, de itt egy leírás a használatáról: [link]

Én egyébként Frontline bolhairtót használok és eddig mindig bevált, a használata is sokkalta egyszerűbb.

2013. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szia! tavaly a mi tacsink is össze szedte a bolhákat! én bobi bolha irtós sampont(nem drága és sok fajta van belőle: pl.szőr ápolós, bolha irtós, stb.) használtam! le kell vizezni a kutyát majd jól bedörzsölni a samponnal, jó habos legyen. pár percig rajta kell hagyni, és a bolhák feljönnek a hab tetejére, menekülnek:-) utána pedig kapott egy jobb minőségű bolha nyakörvet:-) a fülére nagyon vigyázz meg a szemére,ne menjen bele se a viz, se a sampon,meg persze ne igyon belőle!! tuti siker!!!!!


[link]

2013. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A neostomosan tökéletes erre a célra. Gondolom a csomagoláson rajta van a hígítási arány, de ha jól emlékszem, 1,5 liter vízben kell oldani egy ampullát, és azzal megfürdetni a kutyát. 5-10 percig rajta hagyod, aztán lemosod. Csak vigyázz, ne menjen a szemébe.
2013. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyakörv gagyi!!Vehettél volna egy spot ont (1900FT-Advantix) és 1 nap alatt megöli a bolhákat nem kell kinlódni.
2013. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 uszi válasza:
Helló! Mi kullancsokat gyűjtünk, nem bolhákat. Nekem is ajánlották a neostomosant. Engem az érdekelne, mennyire káros a kutyára, pl ha lenyalná, valamint, hogy ha kisgyereke is van nálunk, simogatják a kutyát, rájuk ártalmas? Valaki tud segíteni?
2013. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!