Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 70x70x40cm-es kutyaszállít...

Egy 70x70x40cm-es kutyaszállító ládába belefér egy magyar vizsla, (ami egy picit el van hízva )?

Figyelt kérdés
Csinálni akarok egy kutya hordót a kocsiba, mert a bolti nagyon drága csak nem tudom mekkorát csináljak. Éppen akkorát akarok hogy beleférjen, nem kell ficánkolnia. Egy felnőtt kicsit túlsúlyos magyar vizslának kellene. Úgy gondoltam hogy 70 cm magas 70 cm hosszú és 40 cm széles elég lenne. Vélemények?

2013. máj. 16. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkora kell neki, hogy meg tudjon fordulni benne, remélem ezzel segítettem :)
2013. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vizsla méretű kutyám van, aki nem igazán érzi jól magát a túl tágas boxokban, ő egy 70x50x50-esben szokott utazni.

A te helyedben a magasságából levennék és inkább legyen még egy kicsit szélesebb, nem kell benne ácsorognia, sőt jobb ha fekszik amíg utazik. De ez csak az én véleményem :)

2013. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szélesítek rajta.
2013. máj. 17. 08:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Állatorvost kérdezz meg, vagy a kutyások honlapját nézd meg, mert ha egy jóakaród meglátja, hogy kinlódik a kutya a ládában, akkor járhatsz bíróságra.az sokban lesz..


illetve menj be egy nagy profi állateledel boltba...

2013. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!