Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A japán kan akitát lehet...

Nagy568 kérdése:

A japán kan akitát lehet együtt tartani más kan kutyákkal? Egyesek miért csak rosszakat írnak az akitáról?

Figyelt kérdés
Szerintem igen! nevelésen múlik az egész!
2013. máj. 16. 21:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen az az akita, honnan van, mennyire domináns, te mennyire tudsz vezetője lenni, illetve, hogy az a másik kan kutya milyen..
2013. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nálam az akita kan a másik puli is kan, és semmi baj nincs velük, sokat köll velük foglalkozni illetve kutyaiskolába vinni.
2013. máj. 16. 21:39
 3/29 A kérdező kommentje:
az akita ahonnan vettem egy normális tenyésztő szerintem a házban is be engedte őket, 10 hetesen hoztam el és sokat foglalkozot velük
2013. máj. 16. 21:41
 4/29 A kérdező kommentje:
jelenleg 10 hónapos. kutya oviban is jártam vele és suliban is járok, engem csak csak az idegesít hogy miért írnak róla, az akitáról csak rosszakat. szerintem olyanok írnak akik akik életükben nem láttak vagy nem tartottak akitát.
2013. máj. 16. 21:43
 5/29 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Igen, erre gondoltam. Hogyha megfelelő helyről van és megfelelő emberhez kerül, aki tud vele bánni és foglalkozik vele, akkor bármi megoldható.

2013. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Hát figyelj.. most a suliba van egy amerikai akita szuka, aki elég domináns a többi kutyával szemben. Még nem igazán találta meg vele a hangot a gazdája, de igyekszik. Megin csak első voltam
2013. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
2013. máj. 16. 21:55
 8/29 A kérdező kommentje:
köszönöm! Végre már valaki jókat is ír róla, köszönöm!
2013. máj. 16. 21:56
 9/29 A kérdező kommentje:
Minden héten viszem iskolában illetve minden nap viszem sétálni és látszik az eredmény nem agresszív más kutyákkal emberekkel! Igaz a macskákat nem igazán kedveli
2013. máj. 16. 22:01
 10/29 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, de tény, hogy nem egyszerű fajta. Én ismerek néhányat és mindegyik eléggé agresszív más kutyákkal. Még a 2x nagyobb komondorra is odamorgott.
2013. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!