Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A japán kan akitát lehet...

Nagy568 kérdése:

A japán kan akitát lehet együtt tartani más kan kutyákkal? Egyesek miért csak rosszakat írnak az akitáról?

Figyelt kérdés
Szerintem igen! nevelésen múlik az egész!
2013. máj. 16. 21:37
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ez igaz nem egyszerű vele érdekes egy fajta, de lehet őket más kutyákkal együtt tartani ha együtt nőnek fel! Nálam az akita az iskolában a kisebb termetű kutyákra nem morog csak néha a boxrekre, cane corsora de gyorsan lé állítom, illetve az oktatók le állítják.
2013. máj. 16. 22:13
 12/29 anonim ***** válasza:

10es! 1es vagyok!


Tény, hogy függ a kutyától is, hogy milyen, meg amit már leírtam, de azért ha a gazdája megtanulja kezelni és megtalálják a közös hangot, akkor nem lehet csak úgy agresszív, mert ő úgy dönt... Nekem pl. van egy roti kanom és mindenki azzal jön, hogy nem fog kijönni más kutyákkal, főleg kanokkal, meg így úgy... De ki fog, mert én nem fogom hagyni, hogy máshogy tegyen! Ennyi!

2013. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Szreintem két kan kutyát könnyebb együtt tartani mint egy egy kant és és egy szukát. egyik ismerősömnek van egy szuka akitája és jól meg harapta a másik kant. igaz hogy sajnos nem sokat foglalkozik vele az akitáját kennelben tartja.
2013. máj. 16. 22:20
 14/29 anonim ***** válasza:

Azért az sem igaz, hogy könnyebb két egyneművel, mint két külön neművel :)


Szokásos 1es voltam.

2013. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Ezt jól megbeszéltétek egymással :) Szerintem 2 szukát, 1 párt, 2 kant tartani a nehezebb ebben a sorrendben.
2013. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erős kezű gazdánál van akkor olyan mint a kisangyal. Az egyik ismerősömnek van egy japán akitája és nagyon okos barátságos kutya. Más kutyákkal többnyire közömbös
2013. máj. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

15-ös!


Azért ez függ a fajtától is. Két igazi (nem ezek a mai semmire se jó) rotti kant azért...

2013. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább mondjanak sok rosszat az aktiáról, és vegyék azon kevesek, akik tényleg felkészültek, minthogy pancser gazdák kezébe gyilkológéppé váljanak- akár macskák, akár más kutyák, akár emberek gyilkosaivá...
2013. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Azért egy 10 hónapos kutyától ne várj felnőtt viselkedést. Majd ha 1 év múlva sem lesz vele semmi dominancia-probléma, akkor kezdhetsz megkönnyebbülni.
2013. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
18-as: azért járok vele kutya suliban,ott segítenek.nem kell mindig a rosszra gondolni.
2013. máj. 17. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!