Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összelehet őket szoktatni?

Összelehet őket szoktatni?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves tengerimalacom és ma találtam egy kölyök keverék kutyust haza hoztam elvittem állatorvoshoz és mivel nem volt benne chip és még nyakörve se volt és látszott rajta hogy sovány ezért arra gondoltam megtartom de van egy 4 éves nagyon szelíd kedves tengerimalacom és arra lennék kíváncsi hogy össze lehet-e szoktatni őket még nem mertem őket meg mutatni egymásnak.

2013. máj. 16. 21:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat 4 az első mondatba elírtam
2013. máj. 16. 21:39
 2/8 anonim ***** válasza:
ha még kölyök a kutya nyugodtan bemutathatod őket egymásnak.
2013. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem össze lehet. De gondolom nem tartod mindig szabadon a malacot... Egyébként függ attól is, hogy milyen kutyus. De szerintem simán. De örülök :) Ma már te vagy a második, aki hazavitt egy kóborkát. Örülök, hogy vannak még rendes emberek!
2013. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:)))))))
2013. máj. 16. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Meséld majd el hogy zajlott az első találkozó! A kutyus amúgy milyen fajtákból állhat szerinted?
2013. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben holnap mutatom be majd őket egymásnak:)) és megírom hogy zajlott,állatorvos szerint tacskó lehet benne...bár jó lenne tudni biztosra hogy mivan benne,nagyon jól érzi magát itt nálam,most is itt alszik az ölembe előbb játszottam vele imádja a labdát :) :)
2013. máj. 16. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Kölyökként nagy az esélye, h össze lehet őket szoktatni!

Sok múlik a malacodon is :)

Nekem nyuszim van, a kutyám az eső perctől játszana vele, de a nyuszim fél tőle ill. védi a területét az 50kg-os kutyámtól :D

Egy vicces videó róluk, még a kutyám kölyök korából :)

[link]

2013. máj. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a videót! :) pont ilyen ketrece van a tengerimalacomnak :D
2013. máj. 17. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!