Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsó hús kutyának. De milyen?

Olcsó hús kutyának. De milyen?

Figyelt kérdés

Royal Canin tápot kap a fél éves kutyusunk. De néha szeretnék neki húsos dolgokat is fözni. Eddig is csináltam ilyet, de sajnos nem vagyok túl hús szakértö. Olyan húsra lenne szükségem ami viszonylag olcsó és hús is van rajta, tehát nem a csontot fizetem ki.

Tud esetleg ajánlani valaki valami jót?



2013. máj. 17. 09:45
1 2
 1/16 anonim válasza:
csirke far hát esetleg szárny,de a henteseknél szokott lenni húsos csont is rá kell kérdezni. ezek olcsó dolgok, meg hát kérdés hogy milyen fajta kutyáról beszélünk
2013. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
pulyka szárny is még jó lehet,ilyesmiket, amin van hús is de csont is van, gondolom nem szín hússal akarod etetni
2013. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Állatos boltaba szoktam venni marha darálthúst, meg nyesedéket 2 kg kb 800 ft, meg szokott lenni csirke comb is 350 kg árban, de azt kicsontozom főzés után.
2013. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
sertés-marha gége és tüdő, rendes hentesnél vesszük, olcsó, jó és megbízható, ha nincs akkor meg nálunk kérésre hoznak is
2013. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Csirke, pulyka, kacsafarhát.200FT körül van kilójuk.Csirke, kacsa, pulykanyak.Ezek is ilyesmi árban vannak.CBA-ban olcsó a csirkefarhát sokszor 189FT/kg.Lehet venni olcsón belsőségeket, tüdőt, lépet, vesét, májat stb.Aztán lehet venni állatos boltban fagyasztott csirke, kacsafejet, sült farhátat, nyesedékhúsokat kilónkénti 200-500fT környékén.Érdemes a lakóhelyeden ezeket felkutatni.
2013. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ja még annyi mivel úgyis főzve adod én láttam múltkor az Auchonben olcsó sertés alkatsrészeket.Sertésbőr,vese, marhabendő(pacal), stb
2013. máj. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 dizso válasza:
Mi pulyka nyesedeket vettunk es azt foztuk neki nekunk nagyobb tetelbe hoztak valami uzembol eleg ilcso volt es hagytak rajta boven husit!!
2013. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
marha tüdő, marha tőgy, ezeket rendes hentesnél is lehet kapni, vagy állateledelesnél fagyasztott marha/nyúl darálék, vadnyesedék.
2013. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

malacon (vadnyesedéken amibe van vaddisznó) kívül egyébként adhatsz neki bármint nyersenis csak fagyaszd le előtte egy hétig.


És akkor még a főzéssel se kell bajlódni.


Húsossabb pulykafarhátat vagy ilyen olyan nyakat adhatsz azokon elég sok a hús.

2013. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én csak baromfi húst adok a kutyáinknak, azt is főzve. Így van lé + puha hús. Én másmilyen húst főleg ami marha nem adnék neki én félteném a kutyámat a marhabetegségektől és ugyanez a sertéshússal is a gondom. Macskának kimondotta tilos pl. sertés húst adni. Mi mindig veszünk a hentesnél, a coop ban vagy az auchanban rendes emberi fogyásztásra szánt baromfi lábat, farhátot. Ezeknek puha a csontozatuk is a technológia révén amivel hízlalják őket így a csont se okozz gondot a kutyáknak pláne nem főve!
2013. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!