Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet egészséges, jó...

Hol lehet egészséges, jó idegzetű labrador vagy berni pásztor fajtájú kölyökkutyát vásárolni?

Figyelt kérdés

Ajánlanátok tenyésztőket?

Tudom, hogy a Google az jó barátunk, de megnyugtatóbb lenne számomra, ha olyanok ajánlanának tenyésztőket (kis állatkereskedőket), akik kapcsolatba kerültek azzal, akit ajánlanak.

Én csak a honlapok alapján tudnék választani, szimpátia alapján...



#labrador #Berni pásztorkutya #tenyésztő #kölyökkutya #kisállat kereskedők #megbízható eladók
2013. máj. 17. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy jó labrador kennel: [link]

Sok terápiás kutya került ki innen, nagyon jó idegrendszerűek a kutyák, azt nem tudom mikor lesznek náluk kiskutyák.

2013. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez ám a gyors válasz!

Köszönöm.

2013. máj. 17. 10:56
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs több javaslat?

Labrador vagy a berni pásztor fajtára.

2013. máj. 18. 09:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves ismerősnél húsvétkor születtek kislabik...Szlovákiában Nyékvárkonyban vannak.Ha érdekel elküldöm az elérhetőségét!
2013. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én a paróvári kennelt ajánlom én onnan vettem labradort és szerintem jó választás. A google-be beütöd hogy paróvári kennel és ott a honlap, remélem tetszik majd!
2013. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!