Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy lehessen kutyám?

Mit tegyek, hogy lehessen kutyám?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy kutyust már évek óta, de a szüleim nem engedik, mert nincs kutyabiztos kerítésünk. Ezt eddig meg is értettem, viszont kb. 1 hónapja úgy volt, hogy hozhatok egy kiskutyát az egyik barátnőmtől akinek nemrég születtek, csak apa először megcsinálta volna a hátsó udvarra a kerítést és ott lett volna. Én pedig minden nap tervezgettem, hogy milyen jó lesz játszani vele, sétáltatni, tanítani stb... és annyira boldog voltam. Majd a szüleim mégse engedték, hirtelen meggondolták magukat ami nagyon rosszul esett. Azóta csak azon gondolkozok, hogy hogy beszélhetném rá őket, kutyákkal álmodok és eddig simán bírtam kutya nélkül, de most úgy érem, hogy nem. Mert hát eddig nem is reménykedtem, hogy valaha lesz kutyám még itt lakok, utána nagyon boldog voltam, hogy lehet, mindent elterveztem. Erre egyszer csak jövök haza és apa leüvölti a fejem, hogy mégse lehet. De hát akkor miért mondta? Szerintetek, hogy beszélhetném rá őket? Most úgy érzem, hogy nem bírok kutya nélkül élni. Kiskorom óta imádom őket, mindig tanítgattam sétáltattam ismerősök, szomszédok kutyáit, de nekem sose lehetett. Valami ötlet? 18 éves még nagyon sokára leszek:| És igen tudom, hogy nagyon nagy felelősség meg minden, de én elvállalnám..takarítanék utána meg mindent megcsinálnék.

13/L


2013. máj. 17. 15:20
 1/5 anonim válasza:
Én is így vagyok.Kutyust szeretnék,de nem lehet.Nem lehetséges hogy a szüleid nem csaak a kerítés miatt nem akarnak kutyust??Lehet hogy nem vagy hozzá elég érett,hogy egy állatról tudjál gondoskodni.Vagy talán úgy érzik hogy csak rájuk maradna,mert megunnád.
2013. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem engedik ne erőltesd. egyszer biztos eljön az ideje de így lehet hogy örökre megmakacsolják magukat. Inkább legyen olyan helyen ahol örülnek neki és szeretik mint egy olyan helyen ahol nem mindenki szereti
2013. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! Szerintem csak a kerítés a baj, de apa még 1 hónapja azt mondta, hogy megcsinálja, tehát ha akarná meg lehetne oldani. Van egy nyuszim is, kétnaponta takarítom (törpenyúl és bent van) etetem, játszok vele, kiengedem szaladgálni és sose maradt rájuk. Tudom, hogy egy kutyus nagyobb felelősség, de azzal is ugyanígy foglalkoznék. És ha már 7 éves korom óta könyörgök érte és még nem sikerült megunnom akkor most se fogom.
2013. máj. 17. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy anyagi oka van, csak nem mondják meg neked(?)
2013. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a legtöbb ok amiért nem engednek a szülők kutyát,az az anyagi gond,ugyan is nagyon drága a kutyatartás..
2013. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!