Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Velemeny BRIT PREMIUM LAMB&RIC...

Velemeny BRIT PREMIUM LAMB&RICE taprol?

Figyelt kérdés
Mennyire elegendo a hustartalma?kevesebb mint az M-es tapnak,jobb mint az szerintetek??Es nem szaritott hust tartalmaz...velemenyek?Kutyam eleg erzekeny gyomru.

2013. máj. 17. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

nem a legjobb

az eukanuba az jobb

2013. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi Kennel's Favourittal bárányos rizsesével etetünk. Ez az egyedüli olyan táp, ami a kutyánknál nem váltott ki allergiás tünetet. Ja és 60% hústartalommal szerintem messze viszi a prímet.
2013. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer rendeltem,de többet nem fogok.Nagyon nehezen fogyott el,nem ízlett a kutyáimnak.
2013. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nalunk sem valt be, 2 napig fozhettem neki a rizset, mert hasmenese lett szegenynek. Probald ki inkabb az Eukanubat vagy az Acanat, picit magasabb aron, ha ezt nem engedheted meg magadnak, akk a Boscht ajanlom. Osszetetelkent lehet h nem a legjobb de ar/minoseget nezve nem rosz, es nalunk jol bevalt, keves volt a szeklete fenyes volt a szore es nem buzlott a szaja sem, mindezt elmondhatom az Eukanubarol is, csak az hosszu tavon jobb a kutyanak, de ez sajnos az arban is kemenyen meglatszik foleg M.o.-n, ahol oszinten erthetetlenul draga. Ahogy ertettem kb egy arban van az Acanaval, ha megengedheted magadnak, akk en az Acanat ajanlom inkabb, mivel abban nincs (vagy minimalis) a gabona.
2013. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem mostani kérdés,de már jelez a gyak.,hátha visszajössz...a Kennel's Favourit valóban 60% hústartalmú lenne? A neten sehol nem találtam százalékra a hús arányát ebben a tápban.

Különben hogy a kérdéshez is írjak,a Prémium bárányosáról nem tudok, a Brit Care-t most kezdjük. Viszont a Prémium csirkése nagyon jó volt!

2020. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!