Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan beszéljem rá anyumat...

Hogyan beszéljem rá anyumat hogy lehessen egy saját kutyám? Mert nem engedi. Valahogy rá kéne beszélnem de hogy? Már elég sokat própálkoztam

Figyelt kérdés

Már van a háznál egy kutya,de ő nem az enyém én szeretnék egy sajátot!

Volt már saját kutyám tehát nem vagyok teljesen "analfabéta":D kutyaügyben.



2013. máj. 18. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
teliholdkor, éjfélkor állj az ágya mellé egy talpig érő hófehér ruhában, úgy hogy a plafonra valami kislámpát kötsz, és épp rád esik a fénye, az arcodat is fesd ki tök fehérre, aztán böködd meg a vállát és mikor felébred akkor mondd neki "síri" hangon, hogy te a lányának/fiának az őrangyala vagy, és nagyon fontos lenne, hogy egy kutyát beszerezzen melléd, különben veszélyben az életed
2013. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És mért nem jó a jelenlegi? Foglalkozz vele rengeteget, tanítsd meg új dolgokra stb és majd ha látják, hogy hogy törődsz a jelenlegivel, akkor talán átgondolják.


Pénzed lenne a kutyára (oltások, stb), vagy a szüleid állnák?

2013. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fönt leírtam hogy nem az enyém a kutya,egyébként a testvéremé.

Igen a pénz már megvan rá :)

2013. máj. 18. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem engedi,.nincs mit tenni. Örülj annak az egynek is és foglalkozz vele. Egyébként olyan nincs hogy a kutya csak egy emberé a családban, a kutya mindenkié akkor is ha egygazdás.

Mivel anyukád nem engedi a kutyát, gondolom nem látná szívesen, nem vállalna érte felelősséget, esetleg nincs pénzetek még egy kutyára. Ez nem úgy működik hogy te eldöntöd hogy neked márpedig kutya kell és kész. Az egész családnak bele kell egyeznie a dologba, mindenkinek szeretnie kell vagy legalább el kell fogadnia hogy ott fog élni 10-15évig.

Ha megunod, elköltözöl, elhanyagolod mi lesz vele?

Tényleg óriási felelősség egy àllat és bárhogy is nézzük egy gyerek nem adhat meg neki mindent a családja támogatása nélkül.

2013. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A mostani kutyával nem birok foglalkozni se én se senki a családból csak a testvérem.A kutyát egyszerűen nem lehet megsimagatni mert nem tűri.Nem is halgat rám meg semmi.Bátyám a mindene,neki bármit megcsinál.

Volt már saját kutyám úgyhogy nem unnám meg mert foglalkoztam az előzővel is ezt tudja anyum is ezért nemtudom mért nem eggyezik bele.

2013. máj. 18. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!