Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Advantix csepp alkalmazása...

Advantix csepp alkalmazása után a kutyát 2 órával víz érte! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ráraktam a kutyára nyakára a cseppeket(kis testű) és párom levitte sétálni kb 2 óra múlva jöttek és sáros lett a kutya.Párom meg lezuhanyozta sima vízzel én meg csak akkor vettem észre mikor már vizes lett a kutya.Azt mondja a nyakát nem zuhanyozta(lecsapatta), de láttam, hogy a háta is vizes nem csak a lábai.Nagyon mérges vagyok!Most mit csináljak?

2013. máj. 19. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Háááát... Még ha a párod nem rakta volna be a zuhany alá (lehet csak azért mondta a nyakára nem ment víz, mert nem akarta, hogy nagyon dühös legyél rá). Ha nem sok víz érte azt mondanám a szőre valószínűleg felfogta, a bőréhez nem sok juthatott el.

De így szerintem ha megszáradt a kutyus tegyél rá megint a cseppből. Ennyitől szerintem nem lesz baja, főleg ha csak kevesebbet (pl. fél adagot) teszel. Vagy hívd fel az állatorvost és kérdezd meg, mi legyen.

2013. máj. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs itthon már csepp sajnos!1-et vettem azt meg ráraktam.Még védi szerintem az előző Advantix mert 25 napra rá raktam rá az újat.De nem gondoltam, hogy párom lezuhanyozza....
2013. máj. 19. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül is már eltelt pár óra. Esetleg vegyél valami olcsóbb bolhanyakörvet (ami azért hatásos is) és a következő cseppezésig hagyd rajta.
2013. máj. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keddig (ugye a pünkösd...) meg nem lesz semmi baja. :)
2013. máj. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!