Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az mi, hogy ráírják a tápra,...

Az mi, hogy ráírják a tápra, hogy gabonamentes, de az első összetevője a gabonapehely?

Figyelt kérdés

Ez csak számomra tűnik ellentmondásnak? Ért ehhez valaki? Mert pl. van a zacsiján egy szépen áthúzott búzakalász meg rá van írva, hogy gabonamentes, erre gabonapehely van benne???


Aki ezt meg tudja magyarázni, annak köszönet.



#kutya #táp #gabonamente
2013. máj. 19. 09:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Melyik táp ez?
2013. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

dm saját márkás, kistestű kutyáknak. Nem tűnik rossznak, meg olcsó sem volt. 800Ft fél kiló. Van benne zöld kagyló is, meg minden, szóval nem nagyon értem ezt a dolgot.


Na most engem nem az zavar, hogy van-e benne gabona, mert a royalban is van pl. csak nem értem, hogy ráírják, hogy nincs, aztán meg van? Kicsit összezavarodtam.

2013. máj. 19. 09:48
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

na akkor elmondom ez hogy van, mert lisztérzékeny vagyok.

Az áthúzott búzakalász nem konkrétan a gabonára, hanem a gluténra vonatkozik, ezt az árpa, maláta, búza, rozs, zab tartalmazza.


A kukorica pl gm. Valószínűleg ebből készült gabonapelyhet tartalmazhat, de mivel nem látom a leírását így nehéz megmondani:)

2013. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Értem és köszi, de konkrétan rá is van írva, hogy gabonamenes, mjuk az igaz, hogy németül glutén mentes van ráírva. Akkor lehet hogy ez egy félrefordítás lesz :D Benyomták gugléba biztos :D :D
2013. máj. 19. 10:12
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
valószínű...:)
2013. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Huh, ez tényleg nem olcsó, ennyiért (sőt még olcsóbban) már szuper jó minőségű tápot tudsz rendelni, ami tényleg gabonamentes :)

Pl. Taste Of The Wild tápok között nézz szét a www.zoofast.hu-n :)

2013. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, én is tudom, csak a kutyám nem szereti a szárazat, most próbálom rászoktatni, illetve a rákényszeríteni sokkal jobb szó, de azért próbálok olyat venni amit szeret is, és ez ízlik neki. Mindig csak fél kilót, kilót veszek, de eddig egy sem ízlett neki, ezt viszont eszi.


Jó a többit is eszi, mert nincs más, de konkrétan olyan mint egy kivert kutya, mert csak annyit eszik, hogy ne haljon éhen, úh úgy néz ki, mint akit éheztetnek. Próbálok keresni olyan tápot, amit szívesen eszik.


Susa, brit care kilőve egyiket sem szereti. A Pro plan lazacosat eleszegette, de eddig ez az a táp, amire azt mondom, hogy szívesen ráment és most a pocija is kicsit ki van gömbölyödve ami kész csoda.


És ne higgyétek, hogy túl engedékeny vagyok! Akkor kezdtem tápkeresgélésbe, mikor már az állatorvos mondta, hogy ez így nem lesz jó, keressek olyan tápot, amit szívesen eszik, mert túl sovány. A TOTW-ot én is néztem de nem tudom, hogy szerezhetnék belőle fél kilót olcsón...

2013. máj. 19. 10:29
 8/18 anonim ***** válasza:
Orijen esetleg?Nem egy olcsó mulatság,de nincs benne gabona,és van ha jól tudom 400 grammos is.A halast pl.ajánlanám.Mikor kibontod,már érződik a hal illata.A Pro Plan nem gabonamentes!
2013. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem, ez nem is igazán szempont. ORijenre már gondoltam, csak az a baj, hogy ha rendelek egy 400 grammosat fizethetek még x ezres szállítást is. Keresgélek olyan helyeket ahol kimérten adnak tápot. Orijent így még nem találtam :(
2013. máj. 19. 13:14
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy,a Fressnapf-ban és az Arena Plaza állateledel boltjában van 400 grammos Orijen és Acana is.
2013. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!