Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó kis nyakörvet pitbull...

Jó kis nyakörvet pitbull szuka kutyára?

Figyelt kérdés

Javasoltok milyen legyen?

internetröl szeretném rendelni

tüskés/szegecses/bör. esetleg ha valami hámot is még hozzá?

Biztonságos legyen.


2013. máj. 19. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Julius -K9-es cuccok tetszenek

[link]

2013. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sippara ***** válasza:
A Julius K9-et már ajánlották, itt méretre szabott, akár feliratos nyakörvet csináltathatsz kb olyan áron, amit egy normálisabb nyakörvre amúgy is ott hagynál: [link] - nővérem staffja hatodik éve nyúz egy ilyet, ŐV-znek is vele, a nyakörv gyakorlatilag olyan állapotban van, mintha most vették volna ki a dobozból, szóval bőven megéri.
2013. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sippara ***** válasza:
*itt pedig...
2013. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
valószínű baj ha nem magyarország, de ezt nem rég fedeztem fel. ezek az övek eszméletlenek. a leírásod alapján rengeteg ehhez megfelelő övet találsz itt. gondolom ha annyira az ár nem számít egész biztos szállítanak magyarországra, vagy postázzák...
2013. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a link lemaradt [link]
2013. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bőrdíszművessel csináltatni interneten keresztül nem lehetne? Mert akkor egyedi lehetne. szerintem nagyobb tüskékhez szukának valami "csajosat" ugyértem vastag tüskés nyakörv fehér/ krokodilbőrmintás alapra.A tüskék jól állnak az ilyen kutyáknak a fehér vagy bőr mintás pedig kicsit elegánsabbá teszi, de megmarad az a "keménység".nekem is szuka APBT-m van, én igy képzelek el egy tökéletes nyakörvet.


u.i. nézd meg ezt:

[link]

2013. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: hozzáértő ember tudja hogyan legyen biztonságos, letompítja stb.
2013. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az athéni oldalon amit belinkeltem egész biztos hogy egyedi nyakörvet is simán elkészítenek. ha valakinek volt türelme végignézni azt a rakás képet láthatja hogy millió félét csinálnak. nem hiszem hogy gondjuk lenne azzal ha valakinek egy saját elképzelése van és aszerint kell csináljanak nyakörvet. én gondolkodom hogy vegyek-e az enyémnek valami látványos extrémet, de az igazat megvallva én csak alkalmi dísznek használnám, az pedig eléggé ritka eset. csak azért mert kimegyek vele a partra tengerbe gázolni, meg ugrálni, stb. biztos nem tenném rá. amolyan zavaró lenne nekem. a hátulütője hogy legalább angolul valamennyire tudni kell. és nyilván a postaköltség is drágább. magyarországon nem tudom mennyire van ilyesmire lehetőség , de ha én bőrdíszműves lennék tuti nyitott lennék ilyesmi rendelésre is.
2013. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem magyar de nagyon jók:))))



[link]

2013. máj. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!