Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen boxot ajánlotok?

Milyen boxot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van egy keverék szukám, akinek szeretnék boxot venni. Kb tacskó formájú és méretű, de néhány cm-rel nagyobb a marmagassága.

Milyen méretű és anyagú boxot ajánlotok? Tetszik a nylon, mert összehajtható és kevés helyet foglal, de lehet szétszedné, mert nem szeret bezárva lenni. A fém is viszonylag kis helyen elvan, de elég nehéz, a műanyag meg nem összecsukható :)

Ki melyiket ajánlja és miért?

Döntésképtelen vagyok :D


2013. máj. 19. 20:56
 1/4 sippara ***** válasza:

A különböző típusok előnyeit/hátrányait már felsoroltad. Ha fontos az összecsukhatóság, akkor vagy bevállalsz egy nehezebb összecsukható fém boxot, vagy ne adj' Isten megneveled a kutyát, és máris nem fog szétszedni mindent, ami az útjába kerül - ez már a te döntésed.

Ami biztos, a boxnak akkorának kell lennie, hogy a kutya fel tudjon benne állni és meg tudjon fordulni ennél kisebbet egyértelmű okokból nem lehet, nagyobbat meg nem ajánlott, mivel sokkal könnyebben megsérülhet benne a kutya, ha teszemazt élesebb kanyarnál egyik oldalról a másikra "csapódik".

2013. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor csináljunk egy kis statisztikai adatgyűjtést: ti milyen boxot használtok?
2013. máj. 19. 21:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem nem írtam, hogy nem ebben szállítanám, csak ebben "tárolnám" :) Amikor nem lehet szabadon.
2013. máj. 19. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Műanyagot használok utazáshoz szerintem az a legjobb. Azt ketté lehet szedni és egymásba tenni. De otthonra is jó.

Amúgy ha csak lakásban való elzáráshoz kell, én a ketrecet használnám.

A textilt nem szeretem,mert ha már veszek ilyesmit,akkor védjen is valamit pl. kocsiban.

Tehát én a normálisabb minőségű műanyag box párti vagyok.

2013. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!