Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha vidékről be szeretnék...

Ha vidékről be szeretnék hozni egy kutyát városba mire kell odafigyelnem, mik kellenek hozzá?

Figyelt kérdés

Nagyszüleimnél van egy nagyon aranyos kis testű palotapincsi jellegű kutyus. Nyáron szeretném behozni a városba mondjuk egy hétre, hogy rendesen elkezdhessem szocializálni. Tanyán ez lehetetlen, nincsenek kutya barátai, nem érik ingerek, nem nagyon tudom megválogatni a séta útvonalait. Szeretném hogyha minden helyzetben jól reagálna, megismerne mindent, barátságos lenne az emberekkel. Most sincsenek vele gondok de szeretném ha a továbbiakban sem lenne, mert félek hogy egyre idősebb lesz és ott fog megpunnyadni az udvaron. Már 3éves és csak 1x járt a városban de akkor még kölyök volt, kutyakiállításra hoztam be. Mikre kell odafigyelnem? Miket vegyek neki itthonra?

Nem szobatiszta, akkor megy ki amikor akar.


2013. máj. 20. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a későbbiekben sem foglalkozol vele rendszeresen, akkor hagyjad békén az egészet, ahogy van.

Már 3 éves a kutya és csak egyszer vitted magaddal. Minek? Most magadhoz veszed egy hétre, aztán megint ott fog punnyadni 3 évig.

Ne tedd, csak összezavarod. Egy hét alatt nem fogod elérni azt, amit szeretnél.


"Nem szobatiszta, akkor megy ki amikor akar."

Ezt úgy érted, hogy becsinál a lakásba? Ha nem, akkor bizony szobatiszta.

2013. máj. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj nem úgy értettem. Eddig is foglalkoztam vele, volt kutyakozmetikába meg salala. csak nem a "nagyvárosba" hoztam be. Mert eddig nem volt rà lehetőségem, de most minden megvan hozzá. Nem csak egy hètig lenne itt, vagyis kezdésnek egy hétig aztàn még meglátjuk mi lesz a továbbiakban. Eleve szeretném behozni csak kicsit tartok tőle hogy nem èrezné jól magát, és a nagymamám nagyon szereti ezért még meggondolom hogy legyen.

Kutyaajtó van így kint végzi el a dolgát, de lehet hogy itt lennének balesetek (sőtt szinte biztos) hiszen nem akkor végezhetné el a dolgát amikor akarja.

2013. máj. 21. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!