Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutya amelyik nem...

Melyik az a kutya amelyik nem olyan helyigényes szóval nem kell neki olyan nagy kert, nem eszik olyan sokat és légyszi ezt a kajá részt ne "fikázzátok" és okos, értelmes barátságos és nem olyan mint a tervueren h? .

Figyelt kérdés
nem olyan mint a tervueren h ha kicsit nyers erővel van hozzányúlva akkor " megsértősik" ezt a nyers erőt úgy értem h az apám akar kutyát meg én is de ő egy kicsit...hát az előző kutyát vízzel zavarta be ahelyére de nem ehez kérek komit hanem az alap kérdéshez! =)
2009. okt. 3. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ilyen kutya. Alkalmatlanok vagytok a kutyatartásra és ezt el kéne fogadni. Ez nem fikázás, nincs pénzetek rendesen eltartani és ráadásul egy csepp hozzáértésetek sincs, hisz ha legalább neked lenne, nem fogadnál egy ilyen apa mellé élőlényt. Anyagiakat tekintve meg csak az vegyen yorkit aki egy bernáthegyit is el tud tartani, remélem érthető a hasonlat.
2009. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

pénz gons nincs csak nem akaok olyan kutyát aminek havonta 10.000 ft a kaja meg akkor azt a vizes dolgot ism kivehettyük mert már az több 4 éve volt szóval szerintem már is máshogy áll hozzá meg már máshogy is viselkedik az állatokkkal



szóval akkor annyi kérdés milen kutya van aminek nem kell olyan nagy hekly??

2009. okt. 3. 14:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknek sem kell nagy hely, amíg van normálisan mozgatva minden nap. Én pitbullt tartok panelban még sincs oka panaszra, elhiheted. Csak a gazdán múlik!
2009. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen minden a mozgatáson múlik. Mert egy kutya akármilyen kicsi annál izgágább. Lehet egy nagyobb testű lomhával jobban jársz, és vannak tápok olcsón is. Nem kell pedigré-t vagy valami másik jól hangzó nevűt venni. Akár főzhettek is neki. (velőscsontot pl. vagy ott a maradé) Az sem olyan kölcsséges és hidd el a házikosztnál nincs jobb nekik. :))imádják (akármit is mondanak a reklámokban) Az meg, hogy vízzel fegyelmezte meg apukád nem jelenti, hogy rosszul bántok az állatokkal. Pont, hogy nem. Ha úgy lenne nem vízzel locsolta volna, hanem ráütött volna.
2009. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Remek tanácsok. Még jó hogy nem is reménykedtem benne, hogy a magyar emberek fel vannak készülve a modern kutyatartásra.. Maradék meg Pedigree... Egyre jobb...
2009. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem a kert nagysága számít,és nem is a kajaköltség ,( 10 000.-ft / hó = 333.-ft / nap ? 1 kg kenyér és 1 l tej ára neked sok ??? a kajamaradékot meg a csatornába öntöd ?

a lakásban tartott kutyák ,néha többet mozognak mint az udvari kutyák ( mert a gazdi elviszi futni, mozogni naponta 2-3 × )

az udvaron tartott kutyák meg sokszor csak akkor látják a gazdit ,ha kaját visz neki ,azaz napi 5 perc !

www.kutyapszichologia.hu/2007/09/04/kutyak-tartasa-lakasban

2009. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Modern kutyatartás" xD hát ez jó :D csak meg ne hallják a falubeli parasztbácsik és parasztnénik :D
2009. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Falun megint más kérdés, ott nagyrészt haszonállatnak tartják a kutyát, házőrzésre. Elítélhetem de nem szólhatok bele, évtizedes "hagyomány".

Viszont ha már valaki házi kedvencnek akar kutyát tartani az tegye normálisan, MODERNÜL:)))

2009. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyám házikedvenc és házörző is. Senkit nem kell elítélni azért mert nem úgy tartja a kutyáját ahogy az mostanában a "modern". Az én blökim (komondor) imádja a házikosztot és sokkal szívesebben eszi mint a száraz tápot. Ugyanakkor barátnőmnek máltai selyemkutyája van (abszolút házikedvenc) mégis ugyanúgy megkapja a házikaját mint az enyém.
2009. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne keverjük a dolgokat, a házikoszt nem ugyan az, mint a maradék. Legalább is nálam nem. Az én kutyám is házi kaján van most.
2009. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!