Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszú szőrű kutyának zsinóros...

Hosszú szőrű kutyának zsinóros vagy bőr fojtó tépné kevésbé a szőrét?

Figyelt kérdés
Lánc már van.
2013. máj. 20. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig a lánc a legkíméletesebb, főleg, ha nem fojtóra van állítva. Illetve ha jólnevelt a kutya és nem húz folyamatosan, akkor nagyjából mindegy, hogy melyik.
2013. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké, csak a lánc nem túl esztétikus egy kiállításon. :)
2013. máj. 20. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiállításon nincs is fojtóra állítva a felvezető.A hosszú szőrben úgyis eltűnik a nyakörv.
2013. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na de kiállításon arra a 10 percre tökmindegy, nem az alatt fog tönkremenni a szőre. :) Használj olyat, ami esztétikus! Én pl. egy vékony bőr felvezető pórázt használok a 65 kg-os kutyához, amit úgy tépne el ha akarna, hogy meg se érezné a rántást. Nem azért van a felvezető póráz, hogy komoly erőt fejtsünk ki vele. Persze vannak kutyák akikhez hajókötél kell, különben közveszélyesek és képesek lennének kinyírni az előttük vagy a szomszéd ringben futó kutyát/embert, de ezeknek már önmagában a viselkedésük annyira ciki, hogy ezen már a hajókötél póráz sem ront semmit.
2013. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sippara ***** válasza:
Tulajdonképpen arra a 10 percre mindegy, meg nem is tépheti a szőrét sehogyan, hiszen nem fojtóra állítod és nem is fejtesz ki vele erőt. Általában hosszú szőrűeken én inkább zsinórosat szoktam látni - nem tudom, miért, én pedig (egyelőre) nem állítok ki, szóval csak találgatni tudnék a témában.
2013. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a mi felvezető pórázunkat nem lehet állítani, az egy hurok, és fojtón van ha akarom, ha nem.
2013. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felvezetéshez mi a fresnapfbe 200 vagy 400 ftért vettük azt a cérnavékony felvezető pórázt. Nah az nem tépi a szőrét az biztos...
2013. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. máj. 21. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!