Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tordas zoo? Így adnának kutyát?

Tordas zoo? Így adnának kutyát?

Figyelt kérdés
Majd szeretnék örökbe fogadni egy kutyát és nagyon megtetszett náluk egy kutya, de nagyon szigorúak az örökbe fogadási feltételek és félek, hogy nem adnának kutyát. Nem az a probléma, hogy rossz gazda lennék, de lakásban lakok és ez nem biztos, hogy jó pont náluk. Ezenkívül van egy ivaros kan vizslám biztos annak sem örülnének, hogy nem ivartalanítattam. Amúgy napi több órát foglalkoznék vele, mert rengeteg szabad időm van. Még az is probléma lehet, hogy 34 kilóméterre lakok Gyúrótól
2013. máj. 21. 02:39
 1/7 anonim ***** válasza:
még ha a kutyád ivartalanitva is lenne se biztos hogy adnának mert két kutya egy lakásban.... bár mérettől függ...
2013. máj. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok ennek a híve de szerintem ne mond el, hogy van kutyád.


Ha ennyire szeretnél kutyust, neked kell tudnod, hogy lesz-e mindkettőre elég időd, pénzed az etetéshez, orvoshoz stb.


és lehet, hogy ezek is szeretnének olyan helyre adni kutyát ahol esetleg nincs másik, de vannak olyan makacsok, ha azt irják ki, hogy egyedüli kutyának de stb.


Szóval szerintem ne mond el, vagy ha eljönnének megmondod, hogy te vigyázol a nővéred kutyájára! ennyi

2013. máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sameths ***** válasza:

Ne hazudj. Az állatvédők érdeke, hogy a védencük olyan helyere kerüljön, ami a kutyának és a leendő gazdának is jó.

Mondj el mindent. Van olyan kutya, akit nyugodt szívvel fognak adni.

2013. máj. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

No akkor tisztázzunk egy-két dolgot...

Kriszta, a menhely vezetője, nekem nagyon jó barátom. Nekik az a céljuk, h a kutya olyan helyre kerüljön, ahol törődnek vele, foglalkoznak vele élete végéig és nem pattan vissza a kutya 2 hónap vagy 2 év múlva. Én is tőlük fogadtam örökbe anno kutyát, lakásba - ráadásul egy olyan kutyát akit nem lehetett lakásban tartani mert mindent szétszedett... majd megneveltem és gyönyörű élete volt és Kriszta azóta is emlegeti :o)

Az h van egy ivaros vizslád max neked probléma, nekik nem. Ellenben onnan csak ivartalanított kutyát fogsz tudni elhozni.

Én azt tanácsolom h menj ki, néz körbe, beszélj az ottaniakkal (Krisztával most nem fogsz tudni mivel épp a napokban fog szülni), kedvesek és nagyon segítőkészek.

2013. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekik is az az érdekük, hogy minél több kutyát gazdihoz juttassanak, nem hiszem, hogy olyanokon fognak problémázni, hogy lakásban lakik a kutya vagy van mellette egy másik. Ha elmondod nekik, hogy sokat foglalkoznál vele, jó élete lenne, akkor biztosan kapsz majd tőlük kutyát, ne aggódj.
2013. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A pénz nem gond. Sokat foglalkoznék vele, mert egésznap itthon vagyok. Volt már tapasztalatom menhellyel ami nem volt túl jó. Tulajdonképpen azért is tettem fel ezt a kérdést, mert már volt menyhelyi kutyám . A kutyával nem volt gond viszont a menhellyel nagyon sok volt. Bunkók voltak és lekezelőek még azt sem közölték, hogy beteg a kutya amit örökbe fogadtam
2013. máj. 21. 16:06
 7/7 anonim ***** válasza:
A Tordaszoo-sok nagyon korrektek, ettől ne félj! Ausztriába és Németországba is rendszeresen adnak tőlük örökbe kutyát. Ők mindent elmondanak amit a kutyáról tudni kell és ők tudnak.
2013. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!