Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit foglalkozol tanitod a...

Mennyit foglalkozol tanitod a Magyar vizsládat? Kint vagy bent lakik? Mennyire jó házörzö? pórázon tud e sétálni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
panelba lakott velem bár én sokat foglalkoztam vele. de a mai napig ő volt az egyik legokosabb kutyám.
2013. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutya tud pórázon sétálni ha foglalkoznak vele és tanìtják.
2013. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 óra vagy 2x1 óra séta, kint és bent is van, ha valaki jön akkor ugat, de ahogy kapun belül van, már barátságos. Pórázon szépen jön.
2013. máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sameths ***** válasza:
100%

Benti kutyák, (két kan). Okosabbak mint némely ember, ezért elég következetesnek kell lenni velük, mert hajlamosak az ember fejére nőni.

:-)

Legalább 2-3 óra séta/játék/tanulás naponta...ha esik, ha fúj, ha 40 fokos lázad van, akkoris.

És ők nem kutyák, igazi társak, állandóan a nyakadban akarnak lenni, a lábadhoz is csak úgy tudnak lefeküdni, hogy valahol hozzád érjenek. Nem valóak kerti kutyának.

Jeleznek, ha jön valaki, de ha már bejött, a betörőnek is viszi a játékát.

A póráz tanítás kérdése, de meseszépen tudnak sétálni pórázon, és póráz nélkül is láb mellett.

2013. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Panelban lakik, napi 2-3 óra séta meg hétvégén suli. Házat egyáltalán nem őrzi, bár nem is engedem, nem szeretem a lakásban az ugatást. Pórázon szépen sétál.
2013. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kinti-benti kutya nálunk, teljesen kintinek azért sem ajánlott, mert nagy hidegeket nem bírja és azért sem, mert borzasztóan igényli a gazdája társaságát.

Legalább két óra séta naponta (kerttől függetlenül!), emellett sok tanítás, játék. Tud pórázon sétálni (mint minden kutya, ez nevelés kérdése), de nagy szüksége van a póráz nélküli sétákra is, ahol szaglászhat, rohangálhat, vagy akár kutyatársaságban lehet.

Házőrzés terén... jelez ha jön valaki, de minden vendéggel barátságos. Ahogy a postással, újságossal, stb. is.

2013. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%
Nekem drótszőrű magyar vizsla keverékem van. Kertben tölti a legtöbb idejét, de sokszor be is engedjük a házba. Nagyon okos, erősen kötödő kutya, mindenkivel nagyon kedves. Házörzőnek borzalmas, az idegeneknek is úgy örül, mint egy régi jó barátnak. A pórázon való sétát még tanuljuk, talán ő azt tanulja meg a legnehezebben.
2014. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!