Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja volt a kutyának, hogy...

Mi baja volt a kutyának, hogy neki akarta rántani a gazdáját az embereknek?

Figyelt kérdés

Sétáltatott egy hapek egy kutyát, és elengedte 2 méteres pórázon a kutya ment is, de volt, hogy elment egy csaj mellett, és a kutya neki akart ugrani hirtelen a csajnak.

Utána meg melettem mentek el, és a kutya mikor elém ért, hátra nézet, kicsit felém fordult, és nekem akart ugrani.


Nem agresszíven, mert egy labrador volt, ami nem nagyon megy rá emberre, de mi baja volt?

Nézett felém 1-2mpig, és mintha rám akart volna ugrani megugrott felém. Persze megfogták a pórázzal, de megijedtem,. mert hirtelen történt az egész.

Ez miért volt?



2013. máj. 21. 15:34
 1/5 compactegon ***** válasza:
66%

egyáltalán nem kizárt az agresszió csak azért, mert labrador.

de lehet egyszerűen csak neveletlen.

2013. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem életemben egyszer harapott meg kutya, és az egy golden retriever volt. Attól még, hogy nem jellemező egy adott fajtára az agresszió, előfordulhat... mondjuk aki hagyja, hogy a kutya kiugorjon, és annyit tesz csak, hogy visszarántja, azért az elég komoly nevelési probléma. Ha tudja, hogy a kutya ilyen, akkor már jó előre rá kellene szólnia, és rövidre kellene fogni a pórázt.
2013. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

adott ki bármilyen hangot közben? Morgás, ugatás, stb?

Mert ha nem, akkor tutira csak örömködni akart! Nem nagyon tudom elképzelni, hogy támadni akart volna.

2013. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom,. csak felém akart hirtelen mozdsulni.
2013. máj. 21. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a retrieverek ilyen idétlenek tudnak lenni, ha nem fegyelmezi őket a gazdi. Mindenkire ráugrálnak és képen nyalják az embert. Persze, ha meg van nevelve, akkor nem biztos, hogy ilyen lesz, de mindig is hajlamos lesz fűhöz-fához odamenni.
2013. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!