Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám többször tüsszög...

Ha a kutyám többször tüsszög baja van?

Figyelt kérdés
Szundi a kutyám sokszor azt csinálja hogy miközben írom a leckét tüsszent egyet és én rá nézek és azt mondom egészségedre aztán ez megtörténik vagy háromszor.ilyenkor valamit beszippantott?vagy játszani akar?vagy talán beteg?vagy csak esetleg azt akarja hogy rá figyeljek?
2013. máj. 21. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak magfára akarja vonni a figyelmet. Az én kutyám is sokszor csinálja ezt, ha nem vele foglalkozom, főleg akkor, amikor idehozza a labdáját, hogy dobjam el neki.
2013. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kizárólag akkor, ha leckét írsz? Akkor lehet, hogy csak azt akarja, hogy figyelj rá. Én azért a helyedben elvinném orvoshoz.
2013. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden kutya ezt csinálja, ha azt szeretné, hogy rá figyelj. Szerintem nincs semmi baja.
2013. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!