Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok olcsón francia...

Hol tudok olcsón francia bulldogot vásárolni?

Figyelt kérdés
10000-30000 Ft között szertnék venni egy kölyköt.

2013. máj. 21. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Én hol tudok olcsón Audi R8-at vásárolni? De hibátlan és eredeti legyen ám. Ugye, hogy milyen hülyén hangzik, nincs ilyen kutyában sem. Egy fajtatiszta, egészséges francia bulldog kiskutya 100.000 forintnál kezdődik normális tenyésztőnél. Persze ha nagyon keresel biztos találsz 20 ezerért is, de ne gondold, hogy az olyan lesz, mint a 100 ezres. Vagyonokat fogsz vele otthagyni az állatorvosnál, minden héten más baja lesz vagy pedig csak távolról fog emlékeztetni a fajtára(esetleg mindkettő). A törzskönyvezett kutyákat a jó tenyésztők különböző eü problémákra szűretik, a törzskönyv pedig igazolja, hogy tényleg fajtatiszták.

Inkább gyűjtögess, tegyél félre minden hónapban 10 ezer forintot és vegyél egy garantáltan egészséges és fajtatiszta kölyköt, hiszen jó esetben 10-15 évet kell vele eltöltened.

2013. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olcsón ne akarj venni francia bulldogot, mert annyi pénzt el fogsz költeni az állatorvosra, hogy akkor már bánni fogod, hogy nem költöttél többet a kutya vásárlásánál.

Egyébként szerintem még rosszabb genetikájú kölyköt sem fogsz kapni 30ezerért, ha meg igen, akkor elgondolkodtató, mennyire fajtatiszta.

2013. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

1es mindent leírt.

Kérdező ám mit gondolsz miért olcsó az olcsó, és miért kerül annyiba az annyi?

2013. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem akarom védeni a szaporítókat, de van olyan fajta, ami azért nem annyira gáz, viszont francia bulldog az tényleg elég egy göthös darab lesz, ha nem jó helyről veszed, abban biztos lehetsz.
2013. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Szaporítónál.Selejt,beteges,kétes fajtatisztaságú jószágot.És az állatkínzást támogatod minden fillérrel,amit szaporítónak adsz ki olcsó kutyáért.

Fajtamentés esetleg?

2013. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ennyiért kölyköt nem fogsz kapni, az olcsóbbak is inkább a 40 000 felé kacsintgatnak.


Én nem vagyok enniyre elvakult törzskönyvpárti, biztosan vannak olyan helyek, ahol van egy kutyapár és egyszer-egyszer összejön egy alom, és azt teszik fel netre...de sajnos vannak helyek, ahol ezek tényleg szaporítók, megveszik a kutyákat, leelletik évente 2x, majd kidobják őket, nem figyelnek semmire...de ezt te is láthatod, felmész az expresszre és beírod a fajta nevét, lesz fent egy rakat idősebb eladó kuytus, háttérben rácsok-ketrecek, hatalmas cicikkel néz rád egy tündéri őszülő kutyus...nah náluk lehet, hogy van olcsón, de nem érdemes.


sajnos nagyon pedigrés állatról is hallottam olyat, hogy egy fajtabetegségben meghalt 2 éves korában...úgyhogy nem garancia az sem, természetesen.


Én azt mondom, ha olyan helyről hozod, hogy megnézed a házat, a kutya helyét, a szüleit, a tulajdonos hozzáállását blabla de eetleg nincs tk, hát istenem...persze CSAK akkor, ha te kedvencnek szeretnéd, ivartalanítod és szeretgeted.


én is szeretnék egy ilyen kutyust, jelenleg még nincs rá lehetőségem, de én arra gondoltam, hogy ha leharapják a fejem, ha nem, lehet, hogy én egy ilyen szegényebb párát mentek meg, mondjuk egy kihasznált, leelletett 2-3 éves szukát elhozok valahonnan, és megmutatom neki milyen az igazi gazdi.


fajtamentésnél most vannak 2en, akik nem is betegesek, ott az a helyzet, hogy komoly dolgoknak kell megfelelni...pl nem albérlet kell hozzá, hanem saját tulajdonú ingatlan, ellenőrizhetőnek kell lennie stbstb.


23L

2013. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!