Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El lehetett volna kerülni ezt...

El lehetett volna kerülni ezt a pitbull támadást? És sérülés nélkül megúszni? A kutya halhatatlan?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=P1I4ZhOc1Xg


Meg lehetett volna csinálni, hogy elengedje amit fog? És hogy ne tudjon ráugrani megint a nőre?

És halhatatlan? Láttam, hogy közelről rálőtt a rendőr egy pisztollyal.



2013. máj. 21. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nemsemmi és ami érthetetlen, hogy a kutya nem tudom miért megy emberre egymás után többször is. Ez nem kutyákra jellemző viselkedés.
2013. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez a videó borzalmas,szegény kutya!!!!!

Biztos volt oka hogy emberre támadt,soha nem támadnak ok nélkül!Nem tudod az előzményeket,ne ítéld el a kutyát!

2013. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg lehetett volna csinálni, sokkal szakszerűbben is meg lehetett volna oldani. Mikor legelőször sikerült megfogni a hátsó lábait, akkor kellett volna hurkot tenni rá, és akkor megelőzhették volna ezt az egész drámát. És nem mellesleg nem kellett volna megölni szerencsétlen kutyát.
2013. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nőre azért is ment rá mert fogta aztán elengedte.. De azt néztem hogy sokszor ralottek de futott tovább aztán at akarták menni raajta kocsival.. És utána is elszaladt :0
2013. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

Olyan az állkapcsa, amit megragad, nem tudja elengedni, erre tenyésztették ki. Vagyis harcra, hiszen harcikutya.

Gyakorlatilag szájzárat kap.

2013. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ahogyan már más is írta szép kis hurkot a nyakára és nem lett volna mindez. nem mellesleg a pitek igen szívós és fürge kutyák. én nem tudom ki mit látott, de korántsem biztos hogy a kutyát konkrétan eltalálta.

bizony tetszik vagy sem ezek a kutyák megfelelő kezet igényelnek. azért nem olyan rózsaszín felhős minden hogy ezek imádják az embert meg cuki kis állatkák. főleg ha egy nem megfelelően nevelt kutyáról, vagy akár egy domináns jellemű pitről beszélünk. akkor bizony az nemigen hagyja magát még emberrel szemben sem. nem mellesleg más domináns fajták sem hagyják olyan könnyen magukat de ez megint más tészta.


az üvöltözés meg rikácsolás pedig csak fokozza a kutyában a kellemetlen viselkedést.

az hogy szájzárat kap egyrészt nevelhető. másrészt pedig mint már más is írta, egy hurkot a nyakába és nem létezik az a szájzáras kutya amelyik ne eresztene.

2013. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 compactegon ***** válasza:

hú, de k#&va idegesítő ez a nő. nyakamat rá, hogy ez valami orosz, vagy ukrán videó.

nem is értem, miért nem volt rajta sem póráz, sem nyakörv.

2013. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ha már tényleg nem volt se póráz se nyakörv a nőnek nem szabadott volna elengednie a lábát. Addig kellett volna tartania míg a rendőrök ártalmatlanná nem teszik. Ehelyett eldobta félre és sikítozott.

Ilyen gyors és váratlan helyzetekben nem hordanak a rendőrök hurkot magukkal.

2013. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

rengeteg dolog alkalmas lenne a célra, nadrágszíj is pl. bár hogy őszinte legyek miután megnéztem még egyszer a videót szerintem itt mindenki a kelleténél kicsit jobban be volt tojva. a rendőr is ötmilliószor lőtt rá de mégse találta el. gondolom ezt abból hogy akkor a kutya igen embereset felüvöltött volna. még ha mondjuk lábon lövi is és szalad tovább, ehelyett szaladt a nép a kutya után. amikor a pappert elkapja nem is harapja konkrétan az embert hanem csak a ruháját cibálja ez a nő meg úgy visít mintha már előtte kibelezte volna a kutya az embert.


nem normálisak. nem mellesleg milyen már hogy a nőt lazán otthagyják. oké, nyilván elmentek feljelentést tenni, ekkor jönnek a rendőrök két kocsival egy pites támadáshoz hurok nélkül? nah ne már. két kocsinyi ember és senkinél nincsen mondjuk egy nadrágszíj? könyörgöm, már abból látszik a pancserság netovábbja hogy rálőnek többször is a kutyára de célozni, az nem megy. meg ráhajtanak kocsival, ott is megy a bénázás. lehet hogy a kutya lazán elfért kissebb zúzódásokkal a kocsi alatt . legalábbis ott sem hiszem hogy különösebben el lett ütve mert a kutya lazán rohangál.

én már inkább röhögök ezen a videón minthogy különösebben elszörnyedjek ezen a "pokoli halhatatlan" kutyán.

2013. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ezek a kutyák amik szabadon vannak ezt érdemlik foleg hogy énekem meg tegnap a tacskomat megtámadta egy pitbul az utcán sétálás kozben kiugrott pedig eddig mindig becsukták nem tudom mér volt szabadon elkapta a tacskomat én pedig ahogy tudtam mentetem a kutyámat s lht h kicsit szatír vagyok de olvastam h ilyenkor anyyit lht tenni h a kutya goloját lekkel tépni hát én letéptem bele nem hall de rogton elengette és menekult viszza a kutyám sebeit meg bevarták és akijé volt a pitbull felfügesztet bortont kapott mivel nem adta meg a kutyának a megfelelo korulményeket és mivel utcán tortént ezért fel is jelentettem
2013. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!